Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η τσατσά παρουσίασε μια καινούργια νεαρότατη κοπέλα τη Σάρα, η οποία είναι από Ιταλία σύμφωνα με την ίδια. Έχει πολύ γλυκό προσωπάκι, εφηβικό και σώμα αρκετά καλό. Επίσης φορούσε πολύ ωραία heels. Η τσατσά είπε περί 69, ακάποτου τελειωτικού στο στόμα κλπ κλπ. Η κοπέλα ήρθε μέσα στην καλή διάθεση αλλά μόνο για παρλαπίπα. Ζήτησα να μου φορέσει καποτούλα στο στοματικό με σκοπό να την ψεκάσω προς το τέλος. Η πίπα της ήταν άθλια, είχε στηθεί έτσι που να μην μπορώ να δω ή να πιάσω. Πήγα να αγγίξω το στήθος της και τινάχτηκε επειδή λέει ήμουν κρύος. Μίλαγε με το στόμα μπουκωμένο και το μόνο που επαναλάμβανε είναι ότι πεινάει. Όταν άκουγε απ' έξω μηχανάκι πεταγόταν γιατί νόμιζε ότι ήταν το ντελίβερι. Τι να πω... Γύρισε πισοκολλητό αλλά με πήρε μια ελαφρά μπόχα. Της είπα να γυρίσει ιεραποστολικό αλλά δεν έμπαινε. Της είπα να ξαπλώσει και να τη χύσω στο στόμα αλλά μου λέει όχι στόμα, όχι στήθος, όχι πρόσωπο. Μόνο στην κοιλιά αν ήθελα. Τελικά της τον μπούκωσα με την καπότα και έχυσα. Τραγική περίπτωση, για μια τόσο γλυκειά κοπέλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 31, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2014
έχω την εντύπωση, ότι ο οίκος ψάχνεται για κάτι καινούργιο και φτηνό
15 Απριλίου, 2014
Δεν είναι οι κοπέλες που έχουν ευθύνη για αποτυχημένες συνευρέσεις.
Εμείς φταίμε που δεχόμαστε τα μη και τα όχι της κάθε κοπέλας, και συνεχίζουμε να πηγαίνουμε.
Συνήθως το ίδιο το σύστημα τις απομονώνει, μετά από λίγο.
16 Απριλίου, 2014
προφανώς και δεν θα συνεχίσω να πηγαίνω. η συγκεκριμένη έφαγε μαύρο παρόλο που είναι γλυκύτατη κοπέλα, πρώτον γιατι μύριζε το σύστημα και δεύτερον γιατί δεν ήθελε ούτε αγγίγματα, πόσο μάλλον τα cim που υποσχόταν η τσατσά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3