Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αγαπητοι συναγωνιστες καλησπερα σας.Υστερα απο παρα πολυ καιρο κατηφορησα προς τα αμαρτωλα σοκακια της Λιοσιων.Ως κλασσικος milfakias.Εγω,αλλα οπως κ πολλοι συναγωνιστες επιλεγω,υστερα απο μια αρκετα μεγαλη γυρα.Ξεκινησα απο τον εν λογω οικο,οπου την συγκεκριμενη βαρδια δουλευε η γνωστη σε ολους Τζουλια.Αφου μου την παρουσιασε η τσα2 λεω απο μεσα μου ας κανω μια βολτα κ βλεπω,την ειχα βαλει στανταρακι διοτι ειναι του γουστου μου.Λεω το κλασσικο παω μια βολτα κ θα επιστρεψω.Τι το θελα ...και αρχιζει η τανα,και εγω μονο πρωι δουλευω καλα,εχω την καλυτερη πελατεια..και εσεις της απογευματινης εισαστε τζαμπατζηδες..και δν ειναι σωστο να φυγεις κλπ κλπ.Ομολογω οτι τα χασα..Τις απαντω πολυ ψυχραιμα για να μην αρχισω τα διαολια,μολις εχασες ενα πελατη.εισαι απαραδεκτη.Απο οτι εχω δει απο κριτικες,ειναι πολυ καλη,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να μιλα ετσι..Ξερω οτι μολις της ειπα αυτο θα ειπε απο μεσα της στα α.....α μου.αλλα δεν με απασχολει.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΥΡΟ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού