Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακη βραδυ περασμα και απ το εν λογω μαγαζι να δω τι παιζει μεσα.Στο συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειχα ξαναγαμησει καθως το θεωρω κατω του μετριου για Φυλης σε ότι αφορα τον χωρο κυριως.Στο σαλονι επαιζαν τραγουδια βγαινει και η τσα2 για να μας παρουσιασει την κοπελα.Σκαει ένα τσιγγανορουμανακι με πολύ καλο σωμα ειδικα το κωλι χαρμα,μικρο βυζι,μετρια φατσα αλλα πονηρη και υψος κοντα στο 1.60 αν βγαλεις τα πορνοτακουνα τα οποια φορουσε.Ηρθε εκατσε πανω μου και αρχισε να καβλαντιζει να με χουφτωνει και μου δωσε και καποια φιλια στο προσωπο και σχεδόν στο στομα(περιμετρικα).Γενικα πολύ καβλαντα στο σαλονι.Την ρωταω ονομα και μου λεει Εμμανουελα Χμμμ; Αμεσως το μυαλο μου πηγε στην γνωστη που εχω διαβασει αρκετα αλλα ποτε δεν την ειχα παρει.Για να πω την αληθεια λεπτομέρειες του τι ειχα διαβασει στις κριτικες των παιδιων δεν θυμομουν αλλα ειχα στο μυαλο μου πως για να συμβαινει αυτό μαλλον δεν θα ηταν κατι το φοβερο.Τεσπα λεω τοση καβλαντα στο σαλονι ποσο κακη μπορει να είναι μεσα....και ετσι δινω το 20αρι και μπαινω.Το δωματιο κατω του μεσου ορου στη Φυλης αλλα τεσπα.Μετα από λιγο σκαει και το μωρο.Ουσιαστικα ηταν άλλος ανθρωπος στο δωματιο παει κατευθείαν να βαλει καποτα σε πεσμενο πεος Θυμός χωρις ιχνος προκατ.Λεω ωχ τον ηπιαμε.Παιχτηκαν μονο κανα δυο φιλια στο στομα εγινε καποια ανορθωση και αρχισε τσιμπουκι μετριο χωρις ιδιαιτερο βαθος και χωρις ενασχοληση με τα μπαλακια.Μετρια πραγματα δηλαδή.Στο σεξ αρχικα ανεβηκε από πανω με δικη της πρωτοβουλια μετα από λιγο κουραστηκε και της λεω ιεραποστολικα μπας και το σωσω λιγο το πραγμα και ερθουμε πιο κοντα.Μπα τζιφος ειχε τετοια σταση αμυνας το κεφαλι της που δεν είχαμε συνεχεια σε φιλια κλπ και γενικα ηταν πολύ διεκπερωτικη.Ετσι για τελος την γυρναω στα τέσσερα οπου το θεαμα απ το θεσπεσιο κωλι της με εκανε να ολοκληρωσω το εργο μου...
Συμπερασμα όπως λεω και στον τιτλο πολύ καβλαντα για το τιποτα δεν την συνιστω για πανω από μια φορα γιατι δεν εχει να προσφερει κατι.Μονο αν σας αρεσει εμφανησιακα και σας καβλωσει στο σαλονι δοκιμαστε την για μια φορα αλλα να εχετε υποψιν ότι το 20αρι δεν θα τιμηθεί δεόντως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2014
Η τυπισσα ειναι σκετη απατη εγω ευτυχως ακολουθησα παντα το ενστικτο που μου ελεγε μην πεταξεις το 20ευρω οσο και να ψευτοκαυλαντιζει στο σαλονι δεν νομιζω να παρω ποτε το ρισκο μαζι της τωρα οποιος πιστευει το αντιθετο ας δοκιμασει και μακαρι να μην μετανιωσει που ειναι το πιο πιθανο
18 Απριλίου, 2014
φιλε μου την επαθα και εγω σημερα και εμαθα δε τελιωσα και βγηκε απο το δωματιο
απαιτησα τα λεφτα μου πισω και πηρα μονο το 10ρικο βεβαια ειχα κατσει 5-6 λεπτα (και αυτα με το ζορι ακριβως τα ιδια και σε μενα)
ηταν και ανηξερη(βανεσα μου ειπε οτι τη λενε ειχε 2 ταττου 1 σκουλαρικη δε ξερω αν ειναι η ιδια αλλα εκει η κοπελες
ειναι για το πεος πολυ promotion για το τιποτα! ελεος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2