Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πιθανώς να πρόκειται για την ίδια κοπέλα με αυτήν την παλιά κριτική: http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:36580/ (δεν την είχα διαβάσει πριν)

Μετά από αρκετό καιρό αποχής από το άθλημα είπα να κυλιστώ ξανά στο βούρκο του μεταξιού (μόνο στα σκληρά πάω Γλώσσα ).
Ξεκίνησα με μια απογευματινή βόλτα στα χαλαρά, περνώντας από καμιά 10ριά μαγαζιά της περιοχής. Ομολογουμένως το επίπεδο ήταν αρκετά χαμηλό...
Πιθανώς γι'αυτό και την "πάτησα" με την Μόνικα. Μιλάμε για τον πάνω "οίκο".
Το σκηνικό στο σαλόνι είχε ως εξής: είχε μπει ένας από αυτούς τους μαύρους μικροπωλητές με ρολόγια κλπ. Αν και η τσατσά τον έδιωχνε αυτός καθυστερούσε μέχρι να βγει η κοπέλα. Την πέτυχε να βγαίνει ενώ ήταν στην έξοδο και ειπώθηκε κάποιο αστειάκι που δεν άκουσα. Όπως και να έχει, το αποτέλεσμα ήταν να βγει στο σαλόνι η Μόνικα χαμογελαστή, κυριολεκτικά λυμένη στα γέλια.
Πίστεψα λοιπόν ότι ήταν σε καλή διάθεση... (λάθος)

Δίνω το εισητήριο των 10 Ευρώ και περναώ στο δωμάτιο, το οποίο ήταν αρκετά αξιοπρεπές για μετάξι και αρκούντως καθαρό.

Η Μόνικα έσκασε μύτη πολύ γρήγορα. Στο τσακ είχα προλάβει να γδυθώ και να πλυθώ υποτυπωδώς. Δεν είχα προλάβει "να μπω στο κλίμα".

Λίγο περιγραφή της κοπέλας: Νέα (20-25 υπολογίζω?), γύρω στο 1,75 με τα τακούνια, ξανθιά με ίσιο μαλλί που ζήτημα είναι να φτάνει στο επίπεδο των ώμων, ενδιαφέρον πρόσωπο (ούτε κλασικά όμορφη τη λες, ούτε αγελάδα) με μια τελεία/ελιά στο άνω χείλος αριστερά. Το σώμα της είναι μέτριο με λίγο έξτρα μπούτια-κώλο, κάπως ευθεία μέση, λεπτούς ώμους και μικρά 1,5 βυζάκια. Το δέρμα της είναι νεανικό σφικτό και λείο. Αν και μικρό το στήθος της είναι σχετικά καλοσχηματισμένο και σφριγιλό. Φορούσε και κάτι διχτυωτά καλσόν για να μαζέψει τα μπούτια... Χαμόγελο

Μπήκε μέσα ξυνισμένη (η απόλυτη αντίθεση με το γέλιο στο σαλόνι) και κρατώντας κρέμα και χαρτί.
Εγώ όπως είπα δεν ήμουν "έτοιμος" και της ζήτησα λίγα χαδάκια στα όρθια. Έκατσε λίγα δευτερόλεπτα μέχρι να βγάλω τη βυζοθήκη και μετά με έδιωξε προς το κρεβάτι. ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ, άκου τον πελάτη, ξέρει τί τον ερεθίζει...

Είχε και βαθύ τόνο η φωνή της ωσάν νταλικιέρη...

Τέλοσπάντων, με είχε ξενερώσει αρκετά, οπότε αναγκαστικά έγινε πέρασμα της καπότας σε πεσμένο μόριο και μετά με χειρομάλαξη από την πλευρά της και μια μέτρια πίπα ήρθε η ανόρθωση. Αν και καθυστερημένα, ο "σωλήνας" μου δεν με έχει προδώσει σε καμία δύσκολη αποστολή μέχρι τώρα... Σημειώνω ότι σκούπιζε με το χαρτί το τοποθετημένο προφυλακτικό πριν το βάλει στο στόμα της. Μαλακία

Η μέτρια πίπα είχε μικρή διάρκεια και αμέσως η Μόνικα στήθηκε ιεραποστολικά και έβαλε κρέμα στο μουνί της. Στη φάση αυτή σκεφτόμουν ότι θα το πλημμυρίσει και θα ζήσω την απόλυτη φόλα, αλλά παραδόξως δεν έγινε αυτό. Αντιθέτως, μετά το πρώτο λεπτό, η αίσθηση ήταν αρκετά καλή και "σφικτή". Κατά τα άλλα, συμπεριφορά κομοδίνου, να κοιτάζει αλλού, να δυσανασχετεί σε απόπειρα να φιλήσω ώμο κλπ. Είχε τα χέρια της τοποθετημένα λες και παίζει άμυνα στο μπάσκετ για να μην πλησιάσω (μπανιαρισμένος ήμουν αμέσως πριν, πλυμμένα δόντια και καραμέλα στο στόμα). Πάντως τα πόδια τα άνοιγε μια χαρά και η διείσδυση ήταν πλήρης. Οπότε άρχισα κι εγώ να δίνω πόνο...

Σε κάποια στιγμή που βαρέθηκα να βλέπω τη φάτσα της, τη γύρισα σε πισωκολλητό, όπου η θέα της κολάρας της ήταν εξαιρετική (και με ωραία αίσθηση στην αφή). Έδωσα δυνατό κοπάνημα και εκεί. Σε μερικές στιγμές ξέφευγε από το στυλ του κομοδίνου και έβγαζε καυλωτικούς ήχους, αλλά μετά από λίγο το ξαναθυμόταν και επανέρχονταν στην τάξη. Γενικά αντέχει το κοπάνημα, αλλά όχι στο 100% του ρυθμού που μπορούσα. Μου έκοψε σε κάποια φάση την αύξηση του ρυθμού... "ΣΙΓΑ" έσκουξε. Μεγάλο χαμόγελο Της ζήτησα να ανέβει από πάνω για να χύσω, αλλά αρνήθηκε. Μου θύμισε αυτό παλιές εποχές με δύο στάσεις όλες κι όλες στο δωμάτιο. Συνέχισα πισωκολλητά, όπου άντεξα αρκετά, 2-3 λεπτά γερού κοπανήματος ακόμα, μέχρι να παραδώσω τα υγρά μου... Άνετα άντεχα άλλο τόσο, αλλά βαρέθηκα. Είχα αρχίσει να ιδρώνω και πολύ...

Με λίγες λέξεις έγινε ένα αρκετά "αθλητικό" γαμήσι. Μεγάλο χαμόγελο
Σίγουρα έκατσα παραπάνω ώρα στο δωμάτιο από τον μέσο όρο της περιοχής. Δεν υπήρξε ενόχληση από την τσατσά. Αν και παίζει ρόλο σε αυτό και ότι ο ήχος από τις σανίδες του κρεββατιού και το φαπ-φαπ θα ακουγότανε μέχρι το σαλόνι, οπότε όλοι καταλαβαίνανε ότι έβαζα τα δυνατά μου για να το επισπεύσω... Χαμόγελο

Μου αρεσε που μετά το χύσιμο, πήγε να πιάσει και κάποιου είδους συζήτηση, ρωτώντας "Κουράστικες?" Νωρίς το σκέφτηκε... Γλώσσα

Μετάνιωσα το 10ευρω; Μάλλον όχι. Για αυτά τα λεφτά ήταν μια χαρά για μία φορά. Γάμησα Δυνατά και Πατριωτικά Γλώσσα
Επίσης ο χώρος ήταν αξιοπρεπής για την περιοχή και η Μόνικα καθαρή πουτάνα συγκριτικά με άλλες της περιοχής.
Θα ξαναπήγαινα; ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ.

Στο πάρκιν έβαλα καλό βαθμό λόγω μετρό, αλλά είδα και κάποιους να παρκάρουν εύκολα εκεί γύρω (και με αρκετά ακριβά αυτοκίνητα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.146
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2014
«Το παιδί έγραψε μία ωραία κριτική!»

Αυτή ήταν η πρώτη σκέψη που έκανα τελειώνοντας το διάβασμα της εμπειρίας σου.
+1 (1/1)
25 Μαρτίου, 2014
Γνωστη φολα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2