Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα , έχοντας φάει πίκρα μετά την ήττα της Ρεάλ απο την Μπαρτσελόνα μέσα στην Μαδρίτη ,πήρα το αμάξι και κατέβηκα στο Μεταξουργείο. Εδώ ήταν το πρώτο σπίτι που μπήκα στην τσάρκα μου και εδώ έμελε να γίνει και η μοναδική μου κατάθεση μιας και στην συνέχεια της βόλτας δεν μου “έκατσε ” κάτι άλλο. Πριν προχωρήσω στην κριτική μου θα ήθελα να επισημάνω κάτι για αυτόν τον οίκο. Πάντα δουλεύουν τουλάχιστον 2 κοπέλες(έχω πετύχει και 3 και 4)και στις βόλτες που κάνω , η μια τουλάχιστον είναι στο δωμάτιο αλλά και συχνά και οι δύο σε παρτούζα. Σήμερα δούλευαν δύο κοπέλες , ένα σάπιο γκίλφ η Κατερίνα και η Σούζη που ήταν στο δωμάτιο. Περίπου δέκα λεπτά εμφανίζεται στο σαλόνι μια μελαχρινή με μακρύ μαλλί , κανονικό σώμα με 1.5άρι βυζί και υπέροχο κώλο , από τις πιο εντυπωσιακές παρουσίες που έχω δει στο μετάξι. Δεν το σκέφτηκα καθόλου ,πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Πλύθηκα στον νιπτήρα και την περίμενα . Δεν άργησε να έρθει , χαμογελαστή μου είπε , νόμισα ότι θα έφευγες και εσύ όπως και οι άλλοι(στο σαλόνι ήμασταν 7 άτομα). Μιλάει αρκετά καλά τα ελληνικά , είπε ότι είναι 26 χρονών απο Βουλγαρία. Την πλησίασα έτσι όρθια όπως ήταν και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό αφού παραμέρισα τα μακριά μαλλιά της τους ώμους και την πλάτη της . Χούφτωσα τα ωραία κωλομέρια της και φίλησα τα βυζάκια της. Της έβγαλα το μαύρο στριγκάκι της και την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι. Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και έδειξε ότι το απολαμβάνει , μάλιστα μου έσπρωχνε και το κεφάλι. Σταμάτησα , στην συνέχεια την φιλούσα στον αφαλό στην κοιλιά ξανά στα βυζιά και φτάνοντας πιο πάνω ανταλλάξαμε κάποια πεταχτά φιλιά στο στόμα. Μού είπε να ξαπλώσω . Με την σειρά της άρχισε να με φιλάει στα γόνατα στα μπούτια και μετά στις ρόγες και τον λαιμό μου. Έπιασε να μου περάσει το προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς. Θέλω να επισημάνω ότι στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό , γνωρίζοντας όμως ότι στον οίκο σχεδόν όλες οι κοπέλες κάνουν ακα της το ζήτησα , στην αρχή ήταν λίγο διστακτική αλλά μίας και όπως μου είπε ήμουν καθαρός και μοσχοβολούσα ,αφού μάζεψε τα μαλλιά της με ένα λαστιχάκι , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της ήταν μέτρια , με το πέρασμα του προφυλακτικού όμως ήταν τελείως διαφορετικά τα πράγματα , πίπα βαθιά παιχνίδια στο κεφαλάκι , αυξομειώσεις ρυθμού , της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 για να την ξαναγλύψω κάτι που πολύ πρόθυμα έκανε , συνεχίσαμε λίγα λεπτά έτσι ,μετά αφού έβαλε λίγη κρέμα στο μουνί της , με δική της πρωτοβουλία με καβάλησε σε ανάποδο cowgirl , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου , έδινε τον ρυθμό και εγώ καθόμουν και απολάμβανα και την θέα του υπέροχου κώλου της , σε κάποια στιγμή της τράβηξα το λαστιχάκι και ελευθερώθηκαν τα μαλλιά της . Δεύτερη στάση πισωκολλητα στα όρθια κάτι που της άρεσε όπως μου είπε , 3η και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και εγώ απο πίσω όρθιος την γαμούσα , αντέχει και τον δυνατό ρυθμό. Μερικά λεπτά αργότερα τελείωσα και μάλιστα ύστερα απο καιρό αρκετά έντονα. Μάλιστα ξάπλωσα για λίγο στο κρεβάτι και αυτή μου έτριβε τους ώμους. Στο δωμάτιο έκατσα πάνω απο 15 λεπτά , η κοπέλα είναι κορμάρα και έχει συμμετοχή , χωρίς να κάνει κάτι το εξτρα είναι κρίμα κάποιος να μην την πάρει και μάλιστα με μόλις 10 ευρώ. Θα ξανατιμηθεί σύντομα αν την πετύχω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Σούζη
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.662
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2014
O επομενος στοχος μου! Κατσικογάμης
C
COBRA1986
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1