Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρώτη μου «γνωριμία» μαζί της ήταν κολαση
μετα απο 10λεπτη αναμονη μπαινει η Χρυσα με τα μαυρα εσωρουχα της κ ενα υπεροχο χαμογελο
ειναι μια σχετικα μικροκαμωμενη κοπελα με καρε μαλλακι που της παει πολυ!!
δυο μικρα αλλα πεταχτα βυζακια κ ενα υπεροχο κολαρακι!!
δεν ειναι η γυναικα που θα κανει λαιμους να τραβωσουν η στοματα να μενουν ανοικτα στο περασμα της αλλα για μενα που ειμαι θαυμαστης της απλης ομορφιας ειναι ΘΕΑ.
βγαζει τα εσωρουωα της
μετα τις απαραιτητες συστασεις αρχιζει τα φιλια στο λαιμο με φορα προς τα κατω ενω χαιδευω το ζεστο κορμακι της
ξανα αγκαλιτσα(ειμαι αγαπουλητσας τι να κανω )κ φιλια στο στηθος μου με ππιλισμα της ρογας μου που μ αρεσει πολυ!
σειρα μου της λεω κ αρχιζω να την φιλω κ να την γλειφω παντου ενω τα χερια μου δεν χορταιναν το μαλαζουν τα βυζακια της
συνεχιζω με ενα special στοματικο που εδειχνε να απολαμβανει με μικρα βογγητα κ αναστεναγμους ενω καποια στιγμη πιεσε κ το κεφαλι μου με τα μπουτια της σημαδι οτι το απολαμβανε το ιδιο οπως κ γω.
την γυριζω στα 4 για να περιποιηθω κ το κολαρακι της κ γενικα για καν πενταλεπτο εξερευνησα ολο το κορμακι της.
και ξεκινα ενα αργο καλο στοματικο ακαποτο που δυστυχως δεν ειχε καραμελωμα
69 για να ξαναγευτω τους χυμους της κ μετα καβαλαει το μικρο jimako κ αρχιζει να κουνιεται ρυθμικα ενω εγω χαιδευα ποτε στηθος ποτε κολο ποτε μπουτια.σφιχτακαλιαζομαστε κ ανεβασω ταχυτητα αρχιζει να μου χαιδευει το προσωπο κ γω το δικο της μια απο τις πιο ωραιες φατσουλες που δει (νοητη σφαλιαρα ξυπνα ρε στο bourdela γραφεις οχι στο ρομαντσο!!)
αλλανε σε πλαινη σταση οπου κ ηρθε το τελος .
κατσαμε αγκαλιτσα για λιγο μιλοντας γενικα ενω εγω δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απ το χαμογελαστο προσωπο της
οντως η νικολ ειναι η αποθεωση του gfe.
μια petit κουκλιτσα συνεχεια χαμογελαστη ευδιαθετη χωρις βιασυνες(ανετα 25 λεπτα στο δωματιο χωρις καμια ενοχληση)
με αποχαιρετησε με ενα φιλακι ανανεωνοντας το ραντεβου μας.
ισως η καλυτερη gfe εμπειρια που χω μεχρι τωρα
δεν βιάστηκε καθόλου , η κοπέλα με καύλωσε πολύ , σίγουρα θα την ξανατιμήσω
αυτα
κρίμα που δεν με αφήνει να βαλω μεγαλύτερη βαθμολόγηση σε όλα θα έβαζα 10

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού