Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαρμπορα.
Γνωστη προφανως σε ολους τους Αθηναιους πορνιστες...Εγω πρωτη φορα την εβλεπα,πρωτη φορα την πηρα...Ποναει για παντα η πρωτη φορα ελεγε ο Αγγελακας καποτε...καπως ετσι ηταν η εμπειρια μου μαζι της....
Ωραιο προσωπο,καλο σωμα,ωραια χειλη,ωραιο ψιλο-τουμπανε 2,5 στηθος(σιλικονη?),Μπραζιλιαν στο μουνακι...εκανα βολτα στην περιοχη,μπηκα στο τσαρδι κ προσεξα οτι εχει ψιλο-στανταρτ πελατεια τους οποιους η Μπαρμπορα τους ξεπροβοδιζε μεχρι την εξωπορτα του τσαρδιου...οποτε υπεθεσα οτι τον παει καλα το θεμα...Κατσικογάμης
Εδωσα 20 αρι στην τσατσα με τα χρυσα πλαΐνα δοντια κ εισηλθα στο τραγικο δωματιο...καθαρο μεν,αλλα τραγικο...ειχα διαβασει καποτε στο φορουμ για ενα δωματιο στο οποιο το κλιματιστικο ηταν μοιρασμενο στα δυο...χθες το ειδα κ δεν το πιστευα....Money Mouth...κρεβατι που τριζει σαν ετοιμοθανατος ιπποποταμος,χριστουγενιατικη γιρλαντα να κρεμεται απο το ταβανι...ευτηχως υπηρχε σαπουνι κ χαρτι,οποτε ολα καλα...το δωματιο ειναι χωρισμενο με αλλο δωματιο ακριβως διπλα,στο οποιο ακουγονται τα παντα....
μετα απο 25 λεπτα αναμονη (κοντεψα να κοιμηθω απο την βαρεμαρα) ηρθε με ενα τσιγαρο κ ενα τασακι στο χερι η Μπαρμπορα...αρχισε να μου λεει για απαραδεκτες συμπεριφορες πελατων κ να βριζει...καπνιζε,φυσαγε τον καπνο στην μαπα μου κ συνεχισε για κανα 15 λεπτο ετσι...στο ενδιαμεσο εγω προσπαθουσα να την διακοψω με χουφτωματα κ φιλια,ανταποκρινοτανε μεν,αλλα συνεχιζε κανονικα την κουβεντα,,,,ΕμμμμΕμμμμ...Στο τελος αποφασισε η ιδια-αφου τελειωσε το τσιγαρο της-να αρχισουμε...
1)3 λεπτη πιπα ακα,με εμφαση στην βαλανο....κ χουφτωμα εντονο στα αρχιδια μου...παραλληλα την μουνοδαχτυλιαζα ελευθερα...
2)πλαΐνη σταση για σεξ κανα 5 λεπτο...αυτη σε σταση εμβρυου...
3)πισοκωλλητο οπου ανασηκωσε ψηλα την λεκανη κ χτυπαγε αντιθετα τον κωλο της με τον ρυθμο της διεισδυσης,,,δεν μπορουσα να τελειωσω με τιποτα..καπου εκει μου λεει την θεΐκη ατακα να δωσω εξτρα 20 αρι για να μεινουμε πιο πολυ δωματιο κ αλλα ωραια...φυσικα αρνηθηκα,σταματησε την συμμετοχη της κ εγω απτοητος την επαιξα μπροστα της χουφτωνοντας μονο τα βυζια της....καπου εκει εκσπεραμτισα μεσα στην καποτα.
Θα ξαναπαω ομως...πειτε με τρελο,αλλα την συμπαθησα την τυπισα...οχι για το Σεξ που προσφερε (αρχιδια Σεξ),αλλα για το Σοσιαλ κ το καλαμπουρι που καναμε μετα το Σεξ...δεν χαλαστηκα γιατι με εκανε κ γελασα....ενταξει δεν ειναι για πολλα (κανα 2 φορες ακομη),αλλα κερδιζει λογω εμφανισης περισσοτερο...Κουλ
ps:Η τσατσα εδιωξε χθες -μπροστα μου-πακιστανο πελατη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2014
+1 στον φίλο dimmits.... Κουλ
23 Μαρτίου, 2014
γεια σου ρε μπιλυ...πηγα Χαλκιδα,γυρισα Οινοη κ ενδιαμεσα περασα απο τα στεκια σας...Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2