Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη το Σάββατο που μας πέρασε κατά τις 21:30. Αφού προηγήθηκε μια βόλτα στα λιγα ανοιχτά μαγαζιά της Φυλής (δε ξέρω τι είχε συμβεί αλλά τα περισσότερα ήταν κλειστά απο νωρίς)κατέληξα στο συγκεκριμένο μαγαζί. Η κοπέλλα Μαρίνα απο Βουλγαρία, πρέπει να είναι διαφορετική όμως απο την Μαρίνα που ανφέρουν οι προηγούμενοι φίλοι καθώς αυτή ήταν το πολύ 25 χρονών. Με κέρδισε οτι ήταν πολύ ευδιάθετη όταν βγήκε στο σαλόνι, καθώς και οτι φένηκε μια γλυκιά κοπέλλα κάτι που μου άρεσε! Τελικά δεν έχασα. Πέρασα στο δωμάτιο και η κοπέλλα ήρθε σε σύντομο χρονικό διάστημα. Εμφανισιακά έχει καστανά μαλλιά, και είναι αρκετά αδύνατη και μικροκαμωμένη αλλά με ωραία σχηματισμένο σώμα(για τους φίλους του είδους). Το μόνο μειονέκτημα το πολύ μικρό βυζί. Η συμπεριφορά στο κρεββάτι θα έλεγα αρκετά καλή. Με το που ξαπλώσαμε χίμηξε απο πάνω μου και αρχισε να μου δίνει μικρές δαγκωματιές στο αυτί και να με φιλάει στο στήθος. Στη πίπα θα τη χαρακτήριζα μέτρια όμως. Με άφηνε να χουφτώνω με δύναμη τα βυζάκια της αλλά άφηνε να τα φιλήσω μόνο για λίγο. Πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου συμμετείχε με το παραπάνω καθώς χοροπηδούσε πάνω στο εργαλείο και κατα διαστήματα λικνιζόταν πιο αργά. Μετά κανονικό με τα πόδια της στους όμους και τέλος πισωκολήτο, όπου και τελείωσα. Δεν έδειχνε να βιάζεται καθόλου, ενώ μετά ανταλλάξαμε και κανα δύο κουβεντούλες πριν φύγει. Γενικά θα έλεγα μια ικανοποιητική επιλογή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού