Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
λαβωμένος απο ακόμα μια "-ίτιδα" αυτό το χειμώνα, στο γαστρεντερικό αυτή τη φορά , έσυρα το αδύναμο κουφάρι μου μέχρι το μετάξι , για μια σύντομη σπερμοεκκένωση.
μές την ντάγκλα διέκρινα ένα σουλούπι μέτριου ύψους και στήθους , μελαγχροινής μακρυάς κόμης με αφέλειες, νόμιζα ότι είδα κάποια κινεζοειδή χαρ/κά προσωπείου και χάρηκα , αλλά
στο δωμάτιο φάνηκε ότι δεν ήταν τόσο έντονα.
μου έπλυνε τα χέρια και την πεϊκή προσεκβολή μου με μαντιλάκια , κίνηση που εκτίμησα.
μέριασε το σουτιέν της , και άρχισε μια κλασική μεταξένια πεολειχία, ενώ θώπευα μετά απο αποχή κοντα μιας βδομάδας , ένα γυμνό γυναικείο σώμα.
σε κάποια φάση καύλωσε και πέταξε τελείως το σουτιέν της , προσφέροντάς μου καλύτερη απτική βορά , ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να χορεύει παλινδρομώντας την πύελό της
και στην συνέχεια στήθηκε κυνικά και δέχτηκε όπισθέν της τον ταλαίπωρο φαλό μου υπό τον μυκηθμό ψεύτικης λαγνείας , ήθελε την πεϊκή εισχώρηση , την οποία άντεξα να της προσφέρω καμιά 20αριά φορές πρίν το υγρό των σπερμοασκών μου εκχυθεί στο περίβλημα
περιλούζοντας το εγκεφαλικό μου παρέκχυμα με ποσότητες σεροτονίνης , οπιοειδών και προλακτίνης.
εξαφανίστηκε βιαστική πρίν απο μένα , και με άφησε να περπατάω μόνος στα ομονοιακά στενά έχοντας κλέψει λίγη ηδονή χωρις συναίσθημα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού