Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Πατριτσια την εχω δει πολλες φορες στις τσαρκες μου.Σιγουρα τραβαει τα βλεματα καθως είναι ένα πιπινακι γαλακτος 19ετων από Ρουμανια,ξανθουλι,με ωραιο φρεσκο σωματακι,ομορφη φατσουλα ενώ το μονο μειον της είναι το βυζακι της το οποιο είναι μικρο.Εχοντας διαβασει αρκετες κριτικες για την κοπελα ειχα βγαλει το συμπερασμα ότι παρολι την ομορφια της είναι τουλάχιστον μετρια στο δωματιο οποτε αυτό με εκανε να δωσω το 20αρι και να μπω.Το δωματιο κλασικα πολύ καλο όπως και όλα αυτου του οικου επιπεδου στουντιο θα ελεγα.Αφου ξεμπερδεψε με προηγουμενο συναγωνιστη η μικρη ηρθε και σε μενα.Μπαινει μεσα με χαιρετάει και ανταλλάζουμε δυο-τρια λογάκια πως σε λενε,απο που εισαι κλπ τυπικα πραγματάκια ενώ παραλληλα εβγαλε το στριγκακι της και ερχοταν προς το κρεβατι.Ξεκινησε καποια προκατ. γλυψιμο στις ρωγες μου,λιγο στην κοιλια κλπ μεχρι να επελθει καποια ανορθωση.Εκει εγινε το πρωτο φαουλ από μερους της καθως της ακουμπησα λιγο τα μαλλια και τραβηχτηκε και λεει όχι το μαλλι δεν μου αρεσει(και καλα να της τα πιανουν).Κατοπιν εβαλε σκουφο και αρχισε πιπα που θα την χαρακτηριζα το πολύ μετρια(ειχε πιασει τον κορμο του πεους με τα χερια της και εγλειφε αρχικα το κεφαλι και μετα λιγο πιο μεσα αλλα τελειως αψυχα και μηχανικα θα ελεγα).Επισης κατι που με χαλασε στην ολη συνευρεση ηταν ότι δεν κοιταγε καθολου προς εμενα(σαν να ντρεποταν ένα πραγμα η απλα να ηταν στον κοσμο της).Επισης σε προσπαθεια μου για μερικα φιλακια στο λαιμο δεν ηταν δεκτικη Κεφάλι σε τοίχο! .Τεσπα καναμε μονο μια σταση, αυτή στα τέσσερα οπου εκει μου ειπε απ την αρχη να παω σιγά-σιγά προφανως γιατι ποναγε Χμμμ; και αν και η θεα στον καθρευτη ηταν πολύ καλη ομολογούμενος η μικρη και παλι ουσιαστικα δεν συμμετειχε καθολου κοιταζε προς τα κατω και περιμενε το τελος.Με αυτά και μ'αυτα ειπα αντε να τελειωνω και να γινω καπνος.Ετσι και εγινε.Συνολικος χρονος στο δωματιο κανα 10λεπτο.

Για να πω την αληθεια δεν ειχα προσδοκίες ότι ένα τετοιο ωραιο μουνακι και μικρο θα εκανε παπαδες μεσα αλλα αυτή κατ εμε δεν ηταν καν μετρια.Γι αυτό και ο τιτλος Μουναρα μεν αλλα....ξεπετα.Φυσικα δεν θα ξανατιμηθει από μενα και πιστευω προτείνεται μονο για πιπινολατρεις που τους αρκει μονο και μονο να γαμησουν ένα πολύ ωραιο μουνακι και τιποτα παραπανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
ακριβώς τα ίδια με μένα...+1 από μένα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1