Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετη ωρα αναζητησης αφου εγινε αποτιμηση της καταστασης ξαναεπεστρεψα στο συγκεκριμενο δελο για να κανω την καταθεση μου.Αυτο που με καυλωσε πολυ ηταν οτι μολις μπηκα στον οικο η Αλισια κατι προσπαθουσε να βιδωσει στον τοιχο φορωντας μονο ψηλοτακουνα, ενα μικροσκοπικο μπουστακι και γυαλια ηλιου (μου θυμησε τις γκομενες απο τις συλλογες hed kandi)αδιαφορωντας πληρως το οτι μπηκαμε μεσα και την κοιταγαμε τουλαχιστον για 5 λεπτα.Αυτο ηταν αρκετο για να με κανει να πληρωσω.
Αναμονη στο δωματιο τουλαχιστον 15-20λεπτα σε ενα αρκετα μικρο κρεβατι οπου παραλιγο να με παρει ο υπνος αλλα ευτηχως ακουστηκε ο ηχος απο τον βηματισμο της νεαρας,η οποια ειναι εκ Σερβιας οπως μου ειπε 24χρονων ξανθια με μακρια ισια μαλλια, βυζαρες (σιλικονη)τουλαχιστον 3αρια με μυτερες ροζ ρωγες οχι ιδιαιτερα ψηλη, αδυνατη με τελεια μαλακη επιδερμιδα και φατσα μετρια λιγο αγρια.Προκαταρκτικα τα εντελως απαραιτητα ισα ισα για να γινω ντουρος να βαλει το σκουφακι και να ξεκινησει μια εξαιρετικη πιπα με αυξομειωσεις στην ταχυτητα και με χερι και χωρις χερι αλλα στην γνωστη αβολη σταση που δεν μπορεις να πιασεις και πολλα πραγματα μονο τον τουρλωτο της κωλαρακι βλεποντας την απο τον καθρεπτη στο 2λεπτο την σταματησα γιατι επρεπε να μπω μεσα της.Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τα υπεροχα στηθη της στην μουρη μου,δευτερη σταση απο πισω με θεα την κωλαρα της ,τριτη σταση ιεραποστολικο με εναλλαγες στα ποδια της ποτε το ενα ψηλα ποτε το αλλο,τελευταια σταση στα πλαγια οπου και δεν αντεξα αλλο και ηρθε το τελος.
Σε γενικες γραμμες vfm δεκτικη σχεδον σε ολα, δεν φιλαει με γλωσσα αλλα ειναι αξιομαχη
Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
Γενικά πιστεύω ότι η Αλίσια είναι φιλότιμη και τιμά τα χρήματα που δίνουμε. Όντως είναι από τη Σερβία της Αλβανίας Χμμμ; αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία. Μπράβο στον juko για την σαφή και περιεκτική κριτική.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1