Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο πενταμορφος ειμαι βεβαιως εγω Κουλ...το τερας ειναι η Βουλγαρα Αντζελικα την οποια ειχα να συναντησω 2 χρονια και σημερα για καποιον ανεξηγητο μεταφυσικο λογο πηγα καρφωτος εκει και την πηρα για 30ε με γυμνο τσιμπουκι.
Μιλαμε για μια κοπελα γυρω στα 30,γυρω στα 150 κιλα χωρις τα εσωρουχα,φατσα συμπαθητικη με κατι μαγουλαρες,βυζια τεραστια απο 20 κιλα το καθενα ας πουμε και απο κοιλια,κωλο και μπουτια απλα απεριγραπτη....Ξηγηθηκε πολυ καλα ομως

Με τον ερχομο της στο δωματιο αφου ειπαμε τα εισαγωγικα και ποσο καλα τη θυμομουν απο την αλλη φορα ταχα μου,της την επεσα στα ορθια και απο πισω.Κατεβασα το τεραστιο στριγκακι και της τριφτηκα απο πισω βαζοντας τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομαγουλα με σκοπο να τον φερω μπροστα στο μουνι της και να τον κοιταμε στον καθρεφτη μαζι.Ηταν αδυνατο ομως...Λύπη μονο με πυροσβεστηρα θα γινοταν αυτο με τη συγκεκριμενη.
Τη ριχνω στο κρεβατι ανοιγει οσο μπορει τα ποδια της και αρχιζω το πουτσοτριψιμο στο μικρο μουνακι της,χουφτωνω με δυναμη τις βυζαρες και με τραβαει κι αυτη προς τα πανω της και μου φιλαει το λαιμο.Δινουμε και καποια φιλακια μονο στα χειλη ομως

Μετα τη στηνω στα 4 οπου βαζω τον πουτσο αναμεσα στα κωλομαγουλα και τον τριβω στην κωλοτρυπιδα.Το δεχεται κι αυτο ευχαριστως και μαλιστα μου λεει οτι της αρεσει κιολας.Σαλιωνω κι ενα δαχτυλο και της το χωνω στον κωλο για λιγο...
Τελοσπαντων απο προκαταρκτικα και παιχνιδι δεκτικη σε ολα,πουτσος καγκελο 100% οποτε ξαπλωνω για πιπα.
Κανει ενα πολυ ωραιο τσιμπουκι,βαθυ και με πιεση στο πουτσοκεφαλο και με το σωστο ρυθμο για αρκετη ωρα ενω εγω συγχρονως τη δαχτυλιαζω στο μουνι...Καποια στιγμη αρχιζω και τσιμπαω τα μαγουλα της και την ριχνω απαλες σφαλιαριτσες και καπου εκει με πιανει μια ανωμαλια και της αρπαζω τα μαλλια πισω στο σβερκο και αρχιζω να κουναω τη γουρονοκεφαλη πανω κατω με δυναμη και συγχρονως κουνιεμα κι εγω προς τα πανω ωστε να της τον βαζω ολο μεσα στο στομα.Το δεχτηκε κι αυτο ρε το θηριο...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου με εξεπληξε διοτι παρα το σωμα της μπορουσε και κουνουσε μονο της λεκανη της πανω κατω και τον επαιρνε ολο μεσα στο στενο και ευχαριστο μουνακι της.Κουραστηκε γρηγορα ομως οποτε την εστησα απο κατω και τη γαμησα για πολυ ωρα και μαλιστα μου ζητουσε σε πολυ δυνατο τεμπο και ηθελε να κοιταζει και στον καθρεφτη.Αρχικα εγω ειχα το δικο μου ρυθμο αλλα προς το τελος πατησα πολυ γκαζι για τα δικα μου δεδομενα,ανοιξε κι αυτη τερμα τα ποδια της και με τραβουσε απο τη μεση και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο,κτηνωδες και κραυγαλεο χυσιμο ΣπασίκλαςΣπασίκλας

Συμπερασμα...εμφανισιακα δε βλεπεται η κοπελα.Δηλαδη για να σας δωσω να καταλαβετε αυτην τη γουσταρει ο GAMEOVER Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...Περα απο το χιουμοριστικο κομματι ομως μεσα ειναι πολυ δυνατη,εχει βελτιωθει παρα πολυ σε ολα απο την αλλη φορα,δε βιαζεται,δεχεται τα παντα,κανει βρωμικο παιχνιδι και ειναι και οικονομικη.Και φαινεται και καλο παιδι.Μεσα θα περασεις καλα δηλαδη και θα κανεις ο,τι γουσταρεις.Το θεμα ειναι τι μεσολαβει μεχρι να περασεις μεσα Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντζέλικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.388
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
Άξιος !!!!!!!!!!!!!

Ναι την γουστάρω, αλλά έχω να της τον δώσω καιρό, είμαι ευτυχής που πέρασες καλά και έκανες και το βρώμικο παιχνίδι σου γιατί την πρώτη φορά πήγες από δικιά μου παρότρυνση και δεν είχες περάσει καλά, και έχω και κάποιες τύψεις γι΄αυτό Γλώσσα
.....διάβασα με ενδιαφέρον την εμπειρία σου και σίγουρα κάτι τις της έδωσες της κοπέλας, και είναι πράγματι πολύ καλό παιδί, την ξέρω αρκετά καλά στις τόσες φορές, έκλεισε κοντά διό χρόνια και για να παραμένει σημαίνει πως έχει κι΄αυτή το κοινό της και την πελατεία της, είναι μια αυθεντική BBW, μοναδική στο είδος της αυτή τη στιγμή στην πόλη.....όσο για τις ηλικίες άσε και δεν το έχεις, καρατσεκαρισμένο αυτό, γύρω στα 23-24 την κόβω και ίσως και να την αδικώ κιόλας, και εις άλλα με υγεία al, Μεγάλο χαμόγελο πήδησες Καμέλια, Αντζέλικα στη σειρά, θέλω να δω πιά θα συμπληρώσει το τρίο Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1