Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα στις 19..30 . Ύστερα απο δυο καταθέσεις το μεσημέρι(μια κακή και μια καλή)μιας και το απόγευμα ξαναβρέθηκα στην πιάτσα πήγα καρφί στο Διδύμου 18 για να βρω την Αλιονα για μια πίπα , δεν ήταν εκεί στην θέση της δούλευε η Λάουρα απο Φυλής 86 και Φωκαίας 25 , με το που με βλέπει ξινίζει τα μούτρα της και λέει αυτός δεν περνάει(την έχω πάρει 2 φορές)κάνει στροφή και φεύγει για το κουζινακι , η τσα τσα που με ξερει απο διάφορα σπίτια μου είπε να μην της δίνω σημασία.....φεύγοντας της είπα ότι το ότι δεν περνάω μαζί της δεν σημαίνει ότι δεν περναω και ότι για να μην περνάω μαζί της κάποιος λόγος θα υπάρχει. Δεν είχα σκοπό να κάνω βόλτα μεγάλη και έτσι ήρθα σε αυτό τον οίκο για να δοκιμάσω για πρώτη φορά την Τζοανα μιας και είχα ακούσει καλά λόγια. Η Τζοανα κλασσικά στο δωμάτιο(όσες φορές έχω πάει την πετυχαίνω δωμάτιο)αναμονή άνω του δεκάλεπτου. Απο το δωμάτιο ακουόντουσαν φωνές και χτυπήματα....η Τζοάνα είναι μια 26χρόνη Ρουμάνα μέτρια εμφανισιακά με πιασίματα και 2άρακι βυζί , έχει και λίγο κοιλίτσα. Θα περάσεις μου λέει ,τα καλά λόγια που είχα ακούσει γι αυτήν με έκαναν και έδωσα το 20έυρω και πέρασα στο δωμάτιο. Η Τζοάννα είχε άλλον πελάτη , στο πάνω δωμάτιο , στο πάνω δωμάτιο δεν έχω γαμήσει ποτέ , μόνο στα κάτω αλλά βαριόμουν να περιμένω να τελειώσει και να φύγει ο άλλος πελάτης για να περάσω. Την περίμενα στο κρεβάτι βλέποντας τσόντα , ήρθε φουριόζα στο δωμάτιο και χαμογελαστή , κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και έβγαλε πρώτα τα τακούνια της και μετά τα εσώρουχα της . Με καβάλησε και άρχισε να με φιλάει , κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε να γλύφει τα αρχίδια μου για πολύ λίγο , ήρθε στο πλάι μου και αφού με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα όχι τίποτα το ιδιαίτερο , άξιο αναφοράς τα deep throat που επιχειρεί , την γύρισα σε στάση 69 και την έγλυψα και στις δυο τρύπες της , πέρασμα προφυλακτικού , με ρώτησε πως θέλω και της είπα στα τέσσερα , η στάση που πήρε δεν ήταν καλή , με κλειστά τα πόδια και αρκετά χαμηλά η λεκάνη της , την έφτιαξα λίγο , αρχικά την γάμησα απο μουνί και στην συνέχεια ζήτησα κώλο , έβαλε λίγη κρέμα και με χαρακτηριστική ευκολία μπήκα μέσα της , αντέχει το δυνατό γαμήσι ενώ και με δική της προτροπή της έσκασα και 3-4 μπάτσες στα κωλομέρια της , μετά απο μερικά λεπτά ήρθε το τέλος. Στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά , η συνεύρεση δεν είχε τίποτα το εξαιρετικό αλλά δεν ήταν και του πεταμού , η κοπέλα έχει συνέχεια δουλεία μιας και όταν βγήκα ήδη είχε άλλο πελάτη σε δωμάτιο , η κοπέλα προσφέρει και αυταρχικό και ίσως και αυτός να είναι ένας λόγος του ότι έχει συνέχεια δουλεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζοάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.070
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού