Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 22 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οι μεταμεσονυχτιες καβλες με εφεραν για ακομη μια φορα στα ευαγη ιδρυματα της Λιοσιων,και συγκεκριμενα στον οικο ο οποιος συνηθως υπολειτουργει.Ο παρακμιακος τσατσος μου παρουσιασε την"κοπελα"της οποιας το ονομα δεν συγκρατησα.και μου ανεφερε τις υπηρεσιες στις οποιες περιλαμβανονταν και ελευθερο στοματικο-τελειωτικο στα 10 ευρω!Η τιμη ηταν κατι παραπανω απο δελεαστικη,για το λογο οτι το μονο που με ενδιεφερε ηταν ενα γρηγορο ξεφορτωμα,παρα την(αθλια)εμφανιση της κοπελας.Προκειται για ελληνιδα γυρω στα 35-40,με χοντρα μπουτια και κωλο,3αρι βυζι και χαζοχαρουμενη φατσα.Στο δωματιο ηρθε σχετικα γρηγορα,και με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο(εννοειται πως απαντησα θετικα),η συνεχεια υπηρξε αρκετα κωμικη με την τυπισα να τραβαει 2-3 τσιμπουκιες και ενδιαμεσα να με ρωταει διαφορα επαγγελματικης φυσεως(συγκεκριμενα για το ΤΕΒΕ και ποσα πληρωνουν διαφορες κατηγοριες επαγγελματιων:Κεφάλι σε τοίχο!με αυτον τον τροπο περασαν τα λεπτα,ο τσατσος την φωναξε να τελειωνει και ετσι με αρκετο αγχος τελειωσα με μαλακια..προσωπικα δεν θα ξαναπερνουσα,ισως και να ηταν η πιο ντεκαβλε γκομενα που εχω παει(για αυτο και το αναλογο σχολιο)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
253
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2015
Τώρα που το ξαναδιάβαζω, αυτή είναι η Μονικα που έγραψα ποιο πάνω.... Αθλια τελίως!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1