Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο σαλονάκι ήταν μόνο η υπηρεσία˙ η οποία εκείνη την ώρα καθόταν στη θέση της πίσω απ' το μαζεμένο υφασμάτινο διαχωριστικό.
– Γεια σας, στο δωμάτιο είναι οι κοπέλες! μ' ενημέρωσε ευγενικά.
– Ποιες κοπελίτσες είναι; ρώτησα καθώς βολευόμουν στον καναπέ.
– Αντριάνα είναι και Αντζελα!
Ακολούθησε σιωπή σχεδόν ενός λεπτού, την οποία διέκοψα με μία ερώτηση: – Η Αντριάνα είναι η Αντρέα απ' το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28;
– Ναι, αυτή είναι! Είσαστε πελάτης της; ζήτησε να μάθει καθώς σηκωνόταν.
– Οχι όχι, απλά έχω ακούσει.
– Α, περιμένετε να δείτε, είπε πλησιάζοντάς με, είναι καλή, πολύ καλή! και μ' εκείνες τις τελευταίες κουβέντες επέστρεψε κι έκατσε πάλι στη θέση της.
Εκείνη τη στιγμή απ' το βάθος άνοιξε μία πόρτα και η Αντρέα, με το ίσιο μέχρι τους ώμους ξανθό μαλλί της, το γλυκό προσωπάκι της, το πλούσιο στήθος της, το τσουπωτό κορμί της –τα δύο τελευταία καλυμμένα πίσω από ένα διάφανο μπεϊμπυντόλλ– και τα παχουλά πόδια της, περπάτησε προς το μέρος μου χαιρετώντας με: – Γεια σου αγάπη!
– Θέλετε να περάσετε ή θέλετε να δείτε και την...με ρώτησε διακριτικά η τσατσά.
– Να δω και την Αντζελα, ναι!
Η Αντρέα αποσύρθηκε στα ενδότερα και σχεδόν αμέσως την ακολούθησε η υπηρεσία.
Μετά από λίγο έβγαλα ένα 10άρικο απ' το πορτοφολάκι μου και αφού σηκώθηκα φώναξα την τσατσά κάνοντάς της γνωστό ότι: – Θα περάσω με την Αντζελα!
– Περάστε! Αφού ξέρετε την κοπέλα, συμφώνησε και παίρνοντας το χαρτονόμισμα μού έδειξε την πόρτα με το νούμερο 3.
Στο ικανοποιητικό δωμάτιο –με μία μόνο ένσταση για το "φλύαρο" ηχείο– περίμενα κάνα 5άλεπτο.
Ξαφνικά άκουσα μία γυναικεία αλλοδαπή φωνή να στέλνει «φιλάκια πολλά» και να ευχαριστεί πάρα πολύ!
«Αυτή πρέπει να είναι η Αντζελα!» σκέφτηκα.
Την επόμενη στιγμή η πόρτα άνοιγε και εκείνη έμπαινε ορμητικά: – Γεια σου! Καλά είσαι μωράκι μου;
– Καλά!
– Μπράβο! Πώς πάει;
Η Αντζελα ήταν μία ώριμη Ρωσίδα, με ίσια κοντά καστανοκοκκινωπά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο κάπως πεσμένο στήθος, αψηλό γεροδεμένο κορμί.
– Δωσ' μου τα χεράκια σου...είπε ευγενικά, κρατώντας ένα μπουκαλάκι με αντισηπτικό.
Στη συνέχεια μ' ένα υγρό μαντηλάκι πλησίασε προς τα γεννητικά μου όργανα. Της έκανα γνωστό πως δεν επιθυμούσα ελεύθερο στοματικό και εκείνη με καθησύχασε λέγοντάς μου πως ελεύθερο στοματικό δεν κάνει έτσι και αλλιώς, αλλά πάντα καθαρίζει τ' αρχίδια μιας και συνηθίζει να τα γλείφει. Αλλωστε όπως μου είπε χαρακτηριστικά: – Με την καθαριότητα είμαι λίγο τρελή μωρό μου!
Μετά από καλό γλείψιμο-πιπίλισμα των θηλών μου, με ταυτόχρονες θωπείες στο σώμα και στ' αχαμνά μου, συνεχίζοντας με γλείψιμο-φιλιά στο στήθος, στον λαιμό, στα μάγουλα, στους λοβούς των αυτιών μου, αλλά και από τη μεριά μου γλείφοντας-πιπιλώντας-φιλώντας τις αυτές περιοχές του σώματός της, το καυλί μου είχε ορθωθεί σε πλήρη στύση!
Προχώρησε σε μία σύντομη καλυμμένη πίπα μετά ορχεολειχίας και ακολούθως τη γάμησα πρώτα στη στάση της γελαδάρισσας, όπου άφησα περισσότερο εκείνη να παλινδρομεί το λιπασμένο μουνί της κατά μήκος του πούτσου μου, δίνοντας όμως κι εγώ ανά διαστήματα μερικές δυνατές ψωλιές και μετά πισωκολλητά γονατιστά, όπου έπειτα από αρκετές γαμικές ωθήσεις ένιωσα τη φουσκονεριά του ψωλοχύματος να ξεκινάει χαμηλά στην κοιλιά μου και ανερχόμενη γοργά να καταλήγει με την ηδονική εκσπερμάτωσή μου!
Εφυγε αφού πρώτα θαύμασε την ποσότητα του σπέρματος που είχε συσσωρευτεί στη θηλή της καπότας!
Εν συμπεράσματι, ενδιαφέρουσα μου φάνηκε η όλη φάση: Καλές ερωτικές υπηρεσίες, από μία μέτριας προς καλής εμφάνισης μεγαλοκοπέλα, μ' ευχάριστη διάθεση, μέσα σ' ένα ανθώπινο περιβάλλον και όλ' αυτά στην τιμή των 10 ευρώ!
Χα χα χα, σαν τηλεπωλητής νιώθω!
Βέβαια έχω διαβάσει ότι υπάρχει ένα θεματάκι με τον χρόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά εμένα χθές δεν μ' ενόχλησαν˙ ίσως κι επειδή τελείωσα πριν το 10άλεπτο.
Τέλος πάντων, καλά ήταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2014
+1 Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1