Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το απόγευμα στις 18.30. Η Έλενα είναι ένα ξανθό μίλφ , χοντρούλα αλλά με σφιχτό κορμί και λεία επιδερμίδα , έχει ωραία 2.5άρια βυζιά
με μεγάλες ρόγες , η κωλάρα της είναι στρογγυλή , τα μάτια της πρασινομπλέ ενώ έχει ένα τατού στο δεξί της κωλομέρι μιά καρδία με σπαθιά. Φορούσε μαύρο
διχτυωτό ολόσωμο και έδειχνε ακόμα πιο σέξι. Πλήρωσα την πάντα ευγενική τσατσα και πέρασα στο δωμάτιο. Πλύθηκα και την ώρα που σκουπιζόμουν μπήκε μέσα .
Με περίμενε όρθια στα πλάγια του κρεβατιού , την πλησίασα ενώ το μάτι μου δεν μπορούσε να μην δεί την τεράστια ρόγα της να ξεπροβάλει απο το μαύρο διχτυωτό που φορούσε ,
έσκυψα και την πιπίλισα με την γλώσσα μου και την ψιλοδάγκωνα , το ίδιο έκανα και στην άλλη ,αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα , στην αρχή διστακτικά απο πλευρά της αλλά μετά λύθηκε και φίλαγε κανονικά
, την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , μου είπε να βγάλει το διχτυωτό για να μην το σκίσουμε...της έβγαλα και το μαύρο στρινγκ και άρχισα να γλύφω τόσο το μουνί της όσο και την κωλοτρυπίδα της , μου είπε να ξαπλώσω και ήρθε απο πάνω μου , με φίλησε στον λαιμό και γρήγορα γρήγορα κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε να παίζει τον πούτσο μου με τις βυζάρες της , μετά έβαζε
την καυλωμένη ρόγα της στην σχισμή του κεφαλιού του πούτσου μου , πήγε να περάσει προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς , αρχικά έγλυψε τα αρχίδια μου και μετά έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα της ,
η πίπα της πάρα πολύ καλή , μιά έχωνε πολύ βαθιά τον πούτσο μου μέσα στο στόμα της και μιά με την γλώσσα της έγλυφε το κεφαλάκι και τον κορμό , της είπα να μου περάσει προφυλακτικό να την γαμήσω πριν χύσω , τοποθέτησε το προφυλακτικό στο στόμα της και με τα χείλη της μου το τοποθέτησε , με δική της πρωτοβουλία ήρθε από πάνω , αφού αρχικά έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και τον έτριψε στα μουνόχειλα της μετά τον έβαλε μέσα της , δηλαδή κάθισε πάνω μου , ανεβοκατεβαινε πάνω στον πούτσο μου , πολύ καλή συμμετοχή , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , με χάλασε λίγο σαν εικόνα οι αρκετές φακίδες που ε΄χει στην πλάτη της , δυνατό γαμήσι πιάνοντας και τσιμπώντας τα βυζιά και τις ρόγες της , σε αυτή την στάση τελείωσα μετά από μερικά λεπτά , σηκώθηκε πήρε μωρτομάντιλο και μου αφαίρεσε το προφυλακτικό , μου έδωσε δύο φιλιά με καληνύχτισε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 15 λεπτά. Πέρασα πολύ καλά και θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2014
πάντα άψογος ο σμύρνης! +1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1