Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 01.00. Αφού έκανα μια μικρή βόλτα γυρίζοντας περίπου 20 σπιτάκια έφτασα εδώ ,αρχικά το σκεπτόμουν να μπω γιατί νόμιζα ότι θα δούλευε κλασσικά η Άννα , μπήκα , απο τα λίγα σπίτια που είδα να έχει κόσμο. Αναμονή κάνα 10λέπτο και βγαίνει μια ξανθιά μες στην τρελή χαρά , σαλονάρισμα σχεδόν χορεύοντας , καυλάντα στους πελάτες και χουφτώματα , φτάνει μπροστά μου , μου πιάνει τον πούτσο και μου λέει εσύ δεν φεύγεις θα περάσεις. Κοπέλα με πιασηματάκια ωραία όμως , άσπρη επιδερμίδα και 2άρια βυζιά. Στο αριστερό στήθος της έχει ένα τατού δύο καρδούλες και μέσα σε αυτό το όνομα Νίκος. Ωραίο τατού της κάνω Νίκο.. γελάει , Λίλη με λένε μου αποκρίνεται και μου σκάει πεταχτό φιλί στο στόμα. Θα περάσεις τελικά μου κάνει , να οι άλλοι έφυγαν δεν πρέπει να με αφήσεις μόνη μου.....Πέρασα στο μέσα δωμάτιο μετά το κουζινάκι , η Λίλη ήρθε κατευθείαν στο δωμάτιο μέσα μαζί μου. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και με κοιτούσε όσο έβγαζα τα ρούχα μου. Την πλησίασα , εγώ όρθιος μπροστά στο κρεβάτι και αυτή στα γόνατα πάνω στο κρεβάτι με έπιασε απο το κεφάλι και άρχισε να με φιλάει , χούφτωσα τα βυζιά της και τον κώλο της , χέρι στο μουνί της δεν άφησε να βάλω , μου είπε να ξαπλώσω ,με φίλαγε στον λαιμό στο στήθος στην κοιλιά , πέρασμα προφυλακτικού , πίπα καλή αν και κάπως αργή . Πρώτη στάση ιεραποστολικό , με έπιανε απο τα μάγουλα και με γλωσσοφίλιαζε όσο την γαμούσα ενώ μια δύο φορές με έπιασε με τα χέρια της απο τα κωλομάγουλά μου και με τράβαγε να μπω πιο βαθιά μέσα της. Δεύτερη και τελευταία στάση την σήκωσα όρθια στον καθρέπτη και την πήρα πισωκολλητά χουφτώνοντας τα βυζιά της και δαγκώνοντας τον αυχένας της κάτι που της άρεσε. Τα δωμάτια μια χαρά η κοπέλα με όρεξη και ευχάριστη , κάθισα ένα 10λέπτο χωρίς βιασύνες, το δεκάευρο το τίμησε μια χαρά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.672
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2014
Η αννα τελικα να σταματησε αραγε η πηρε αδεια εδω και καιρο ελεγε οτι θα την κανει ηταν παντως μια επιλογη για ξεφορτωμα και μονο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1