Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η τσάρκα μου βρισκόταν σ' εξέλιξη όταν εισήλθα στο πρώτο απ' τα "Τροφώνια Αντρα".
Οπως ήταν φυσικό, σκοτάδι επικρατούσε στο εσωτερικό του. Κάθισα. Την ίδια στιγμή έκανε την εμφάνισή της και η Τζούλια.
Η Τζούλια ἦν μία κοντοϋπέρφαρδη μιλφ, με κοντό, ίσιο, μαύρο μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεγάλα τατουάζ και τεράστιο κρεμασμένο στήθος που μισοκαλυπτόταν από το σκούρο εσωφόρι της.
– Γεια! με χαιρέτησε με χαμόγελο.
– Γεια σου! ανταπέδωσα τον χαιρετισμό.
– Θες να περάσεις; ρώτησε κατευθείαν, κάνοντάς με να σκεφτώ ότι μάλλον με θυμόταν από προηγούμενες φορές.
Διάολε, τί μπελάς κι αυτός!
– Το πρόγραμμά σου, για θύμισέ μου το...τη ρώτησα, παραδεχόμενος ουσιαστικά ότι είχα ξαναπεράσει από εκεί.
– Ολες οι στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, στοματικό...απάντησε εκείνη χωρίς να συνεχίσει παρακάτω μιας και θα θεώρησε ότι η ερώτησή μου δεν είχε νόημα.
– Στοματικό ε; Θα περάσω! είπα μετά από λίγα δευτερόλεπτα σκέψης.
Στο τέλος του μικρού διαδρόμου μού έδειξε ένα δωμάτιο στα δεξιά και εισέπραξε το 20άευρω.
Αφού ετοιμάστηκα κάθισα στο στρώμα του πέτρινου κρεβατιού και μετά από λίγα λεπτά την άκουσα έξω από την πόρτα να ρωτάει: – Να έρθω;
– Ναι ναι, έλα!
– Εντάξει; ρώτησε μπαίνοντας.
Την επόμενη στιγμή έσκυβε πάνω από την ψωλή μου. Εγώ νομίζοντας ότι θα επιχειρούσε να με τσιμπουκώσει ακάποτα βιάστηκα να της γνωστοποιήσω πως δεν ενδιαφερόμουν για ελεύθερο στοματικό!
– Δεν σου κάνω ελεύθερο! Να...είπε και μου έδειξε ένα έτοιμο για χρήση προφυλακτικό που κρατούσε στο χέρι της.
Αφού το ξετύλιξε κατά μήκος τού ημιερεθισμένου καυλιού μου, έκανε να ξεκινήσει. Τότε, χουφτώνοντας με το ένα μου χέρι το τεράστιο βυζί της και με το άλλο το διπλόφαρδο κωλομέρι της, τη ρώτησα εάν γλείφει-φιλάει.
Η απάντησή ήταν: – Ναι, αμέ!
Τα φιλιά της –σε θηλές, λαιμό, μάγουλα και λοβούς των αυτιών– ήταν επιφανειακά, στεγνά και το γλείψιμό της με την άκρη της γλώσσας, ενώ η τάση της ήταν να επιστρέφει στον πούτσο για ικανοποιητικό σε γενικές γραμμές τσιμπούκι, που περιελάμβανε και αρχιδορουφογλείψιμο. Δηλαδή έγλειφε-φιλούσε μία φορά, ενώ πίπωνε τρεις!
Κάποια στιγμή με ρώτησε: – Θα τη βάλουμε (την πούτσα στο μουνί) ή θα τελειώσεις έτσι;
– Για ανέβα από πάνω! της είπα.
Παλινδρόμησα αρκετές φορές την ψωλή μου στο λιπασμένο μουνί της, έχοντας τα φλεβώδη μαστάρια της να σκεπάζουν τη μούρη μου.
Στις εναλλαγές θέσεων των κορμιών μας, το μέγαλο στήθος της τη δυσκόλευε.
– Είναι αυτό το στήθος πρόβλημα, μη νομίζεις! παραδέχτηκε.
Τη γάμησα και πισωκολλητά γονατιστά, όπου έπειτα από δυνατές και βαθιές ψωλιές έχυσα!
Εντάξει, δεν μπορώ να πω πως ήταν άσχημα. Αλλά τώρα που είδα τις ερωτικές υπηρεσίες της, τη συγκεκριμένη θα την ξαναπλήρωνα μόνο στο 10άρικο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2014
αχ η πρώτη μου φορά ήταν σε αυτό το μπουρδελο μεταμεσονύχτια ... η τζουλια ειναι μια με κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΟ βυζιά ??
10 Μαρτίου, 2014
Μια ακόμα εμπειρία στο εμπειριολόγιο κ.Φανούρη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2