Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 15.10.
Έχοντας κάνει μιά μετριότατη κατάθεση , έγραψα την ενημέρωση της βόλτας που έκανα και πήγα να φάω σουβλάκια. Είχα ανάγκη για μιά ακόμη κατάθεση.
Δεν ήθελα να πειραματιστώ και προτίμησα κάτι σίγουρο και δοκιμασμένο . Η Τζουλιάνα είναι μιά κοπέλα ξανθιά με σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους,
κανονικό σώμα(τελευταία έχει χάσει κιλά)με 2άρια βυζιά και μερικά παραπανίσια κιλά στην περιοχή της κοιλιάς. Πέρασα στο δωμάτιο , πλύθηκα στον
νιπτήρα( διαθέτει ζεστό νερό)και την περίμενα στο κρεβάτι μίας και μπήκε σε άλλον πελάτη. Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και με ένα πονηρό βλέμμα στα μάτια της.
Έβγαλε το στρινγκ της και με καβάλησε, μου πρόταξε το χέρι της και μου ζήτησε να βγάλω την τσίχλα που μασούσα . Έσκυψε και έπαιξε τα βυζιά της στο πρόσωπο μου ,
χούφτωσα τα βυζιά της και δάγκωσα ελαφρά τις ρόγες της , φιλιά στον λαιμό μετά από μέρους της ενώ τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει. Όσο ήταν από πάνω μου της έβαζα δάχτυλο
τόσο στο μουνί όσο και στην κωλοτρυπίδα της. Ήρθε στο πλάι μου και κοιτώντας με πονηρά με ρώτησε τι θα της κάνω , αρκέστηκα σε ένα χαμόγελο . Την γύρισα σε στάση 69 και αρχικά
έγλυφα την κωλοτρυπίδα της ενώ στην συνέχεια το μουνάκι της , αυτή ταυτόχρονα είχε πάρει το καυλί μου στο στόμα της και άρχισε να μου πέρνει πίπα. Η πίπα της πάρα μα πάρα πολύ καλή.
Αφού με ξεκαβάλισε κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου , έσκυψε και κοιτάζοντας με συνέχεια μέσα στα μάτια συνέχισε την πίπα της , συνεχή φτυσίματα και deep throats ήταν στο πρόγραμμα
καθώς και περάσματα απο τα αρχίδια και χτυπήματα του πούτσου μου στα χείλη και τα μάγουλα της ενώ με χτυπούσε ελαφρά στα μπούτια. Πέρασμα του προφυλακτικού με τα χείλη του στόματος της. Πρώτη στάση με δική της πρωτοβουλία από πάνω , αφού έτριψε αρχικά τον πούτσο μου στα μουνόχειλα τον έβαλε στο μουνί της , αυτή έδινε τον ρυθμό ενώ εγώ της έχωνα κωλοδάχτυλο . Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , ήθελα να σκίσω κατευθείαν το κωλαράκι της αλλά μου είπε να γαμήσω πρώτα λίγο το μουνάκι της. Μπήκα μέσα και την γαμούσα πισωκολλητα με εκείνη να λέει συνέχεια γάμα με γάμα με , πιο δυνατά πιο δυνατά , τραβήχτηκε και ξάπλωσε ανάσκελα , έπιασε τον πούτσο μου και τον έχωσε αρχικά πάλι στο μουνί της και συνέχιζε να μου λέει να την γαμήσω πιο δυνατά , κάτι που έκανα , σταμάτησε , έβγαλε τον πούτσο μου από το μουνί της και τον έχωσε στην κωλοτρυπίδα της , την γαμούσα δυνατά και δεν καταλάβαινε χρηστό ...εκστασιασμένη φώναζε γάμαμε δυνατα ρε και μου έδινε χαστουκάκια στα μάγουλα μου με το ένα χέρι της και με το άλλο έπαιζε την μουνάρα της , συνεχίσαμε έτσι κανα 4λέπτο ακόμα μέχρι που τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα 15 γεμάτα λεπτά , πολύ καλή συμμετοχή και διάθεση , καθόλου
βιασύνη το τιμάει το 20έυρω μέχρι τελευταίου λεπτού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2014
Αποφευγει τα γλωσσοφιλα χαχαχαχα καλο.Εγω θα ελεγα τα επιδιωκει εκτος και αν είναι διχασμενη προσωπικοτητα Dr Jekyl&Mr Haid που λεμε....
10 Μαρτίου, 2014
και εγώ αυτό ήξερα , στο Αλκιβιάδου που την είχα πάρει έδινε κανονικά , σήμερα γύριζε το κεφάλι της.
10 Μαρτίου, 2014
Περιεργα πραγματα.Αβυσσος η ψυχη των γυναικων συναγωνιστη...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3