Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επανάληψη χώρων και προσώπων σβήνει τον πόθο και έτσι το ενδεχόμενο εξόρμησης σε
κάτι απομακρυσμένο μου φάνηκε ελκυστικό.
περπατούσα μές το κρύο απο την ομόνοια μέχρι ψηλά στην αλεξάνδρας , με μόνη ζεστασιά την πορνική αδημονία και ήμουν αποφασισμένος να καταθέσω ασχέτως των φαινοτυπικών χαρ/κών της κοπέλας.
τελικά αντίκρυσα μια ψηλή ξανθιά όμορφη γυναίκα , ίσως πάνω απο 30 , με μεσαίου μεγέθους μαστούς ή οποία με καλωσόρισε και μου ανήγγηλε το πρόγραμμα στην τιμή των 25ευρώ.
προσγείωσα ύπτια το κρύο σαρκίο μου στο κρεβάτι και μετά απο λίγο η ελληνογερμανική μίξη κάθησε δίπλα μου , παρατρίβοντας το δικό της ζεστό σώμα στο δικό μου για να μου μεταβιβάσει λίγη θερμότητα.
ασχολήθηκε πολύ ώρα με το δασύτριχο στήθος μου ενώ ψηλαφόυσα τις μαστικές και γλουτιαίες καμπυλότητές της.
πεολειχία με προφυλακτικό σχετικά ικανοποιητική μέχρι το πέος μου να καταστεί ικανό για διείσδυση.
στην συνέχεια της ανταπέδωσα την λειχία των γεννητικών οργάνων μου , ασχολούμενος για κάμποση ώρα με το αιδοίο της , τα μικρά χείλη του και το ξανθό γουνάκι του εφηβαίου της
ενώ εκείνη παλινδρομούσε χαρούμενη την πύελό της.
στην συνέχεια , ανέβαινα σταδιακά φιλώντας το όμορφο σώμα της , ενώ ο φαλλός μου διείσδυσε τον κόλπο της και άρχισε να παρατρίβεται παλινδρομικά σ'αυτόν.
τα κυνικά μου ένστικτα αφυπνίστηκαν και της ζήτησα να στηθεί στην ομώνυμη στάση πράγμα που έπραξε , ικανοποιώντας τα ορμέφυτά μου, τα οποία κατέληξαν σε μερικές σταγόνες υγρού στο λαστιχένιο περίβλημα.
χαιρετηθήκαμε ευγενικά , εκείνη ετοιμάστηκε για την σπερμοεκκένωση του επόμενου ερεθισμένου πελάτη και γώ περπατούσα αμέριμνος στο πεδίον του άρεως απολαμβάνοντας
την μετασυνουσιακή ελευθερία μου ,ανάμεσα στην ήσυχη χλωρίδα του πάρκου και στην άσκοπη κινητικότητα της λεωφόρου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, TRAVALIAROS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού