Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη , μιλάω για το αριστερό σπίτι , φτάνοντας στην είσοδο του οίκου μου ήρθε έντονη μυρωδιά απο αλκοόλ , είδα ένα τύπο με γένια να κάθεται και νόμιζα ότι ήταν πιωμένος πελάτης , τελικά ήταν ο τσάτσος του καταστήματος , πέρασε μου κάνει έχω πανέμορφη κοπέλα όλοι φεύγουν και λένε τα καλύτερα , απο μέσα μου σκέφτηκα άντε πάλι τα ίδια όλο μπλά μπλά μπλά , λες και υπάρχει περίπτωση να σου πεί κανείς ότι δεν είναι καλή η κοπέλα(εμένα βέβαια μου έχει τύχει 2 φορές στην μπουρδελοκαριέρα μου...).Βγαίνει απο το κουζηνάκι μια ψηλή νταρντάνα ξανθιά με πολύ ωραίο(για τα μάτια μου)πρόσωπο 2άρι βυζί πίρσινγκ στην μύτη και κάνει μια στροφή και τότε είδα ότι διαθέτει μια απο τις πιο καυλώτικές κωλάρες που έχω δει τα τελευταία χρόνια...ενώ και η επιδερμίδα της ήταν μεταξένια(αυτό το διαπίστωσα μετά)Ρουμάνα 20 χρονών , συνεννόηση στα αγγλικά ενώ ξέρει και κάποια ελληνικά.. Έβγαλα λεφτά και πλήρωσα σχεδόν αυτόματα με το που την είδα. Πλενόμουν όταν μπήκε , μόλις με είδε έβγαλε ένα επιφώνημα ουάου...και με πλησίασε , άρχισε να μου χουφτώνει τον κώλο και έσκυψε και μου έδωσε πρώτα ένα φιλί στο δεξί κωλομάγουλο και έπειτα ένα χαστούκι....την γύρισα προς το μέρος μου και αρχίσαμε να φιλιόμασταν , το στόμα της μύριζε λίγο τσιγαρίλα αλλά γρήγορα η μυρωδιά ξεχάστηκε λόγω του πάθους που με φιλούσε , άρχισα να χουφτώνω την κωλάρα της και της έβαλα δάχτυλο στο μουνί , συνεχίσαμε για λίγο και μου είπε να σταματήσω , έβγαλε τα εσώρουχα της και μου είπε τώρα μπορείς να με κάνεις ότι θές , την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και έβγαλα και εγώ ένα επιφώνημα ουάου μόλις τούρλωσε την κωλάρα της...γέλασε και μου λέει για τον κώλο μου λες , απάντησα ναι , θέλεις να μου πεις ότι δεν σου έχει ξαναπεί κανείς τίποτα γι αυτόν , είπε ότι συνέχεια της λένε για αυτόν ακόμα και στον δρόμο...άρχισα να την γλύφω στο μουνί αλλά και στην κωλοτρυπίδα όπου γαργαλιόταν , τα μουνόχειλα της μου θύμισαν Ντενίσα απο Ρεμούνδου αν και μικρότερα. Την έπιασα απο τον αστράγαλο και την γύρισα ανάσκελα , σύρθηκα ανάμεσα στα πόδια της και συνέχισα να γλύφω την μουνάρα της ενώ αυτή είχε κλείσει τα μάτια της αναστέναζε και τσίμπαγε τις ρόγες της , κάθε λίγο ανέβαινα προς τα πάνω φιλιόμασταν παθιασμένα για δευτερόλεπτα και συνέχιζα να γλύφω το μουνί της , ξάπλωσα με την σειρά μου , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό , κατέβηκε στην κοιλιά και μετά στα αρχίδια , άρχισε αργά αργά να γλύφει τα αρχίδια μου σαν παγωτό ενώ μου έριχνε ματιές μέσα στην καύλα , μετά έπιασε με το χέρι της τον πούτσο μου , τον έφερε μπροστά στο στόμα της και βγάζοντας την γλώσσα της άρχισε να γλύφει το κεφαλάκι του πούτσου μου με κυκλικές κινήσεις , με μια ξαφνική κίνηση μου τον κατάπιε σχεδόν όλο , η πίπα της μέσα στην κάυλα , βαθιά και πολύ υγρή , την σταμάτησα για να μην χύσω , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση κατευθείαν στα τέσσερα , η θέα υπέροχη ενώ αυτή κοίταζε απο τον καθρέπτη και έπαιζε το μουνάκι της , την γαμούσα σε γρήγορους ρυθμούς και δυνατά για κάνα 5λέπτο , μετά την έριξα μπροστά κάνοντάς την ένα με το κρεβάτι , συνέχισα να την γαμάω αυτή την φορά βγαίνοντας αρκετά απο μέσα της και ύστερα με φόρα έμπαινα βαθιά μέσα της σπρώχνοντας την λες και ήθελα να τρυπήσει το στρώμα καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο και ύστερα απο μερικά λεπτά τελείωσα . Σηκώθηκε πλύθηκε και μετά έκανα το ίδιο , με πλησίασε μου έδωσε 3 παθιάρικα φιλιά και με καληνύχτισε. Στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά , δεν βιάστηκε καθόλου , η κοπέλα με καύλωσε πολύ , σίγουρα θα την ξανατιμήσω.
Υ.Γ Μπέμπα αν την έχεις δεί πρέπει να περάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2014
φιλαρακι μηπως ξερεις αν ειναι και στην απογευματινη βαρδια ? γιατι εγω ειχα παει τσικνοπεμπτη τελευταια φορα στην απογευματινη βαρδια και ηταν εκει....αμα την βαλανε στην βραδινη δεν θα μπορεσω να την ξανα επισκευτω Θυμός ελπιζω να ειναι και στην απογευματινη !!
07 Μαρτίου, 2014
Μας καύλωσες γείτονα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2