Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη απόγευμα στο γνωστό μαγαζάκι, διαβάζοντας τις καλές εν γένει κριτικές, αποφάσισα να επισκεφθώ τη Δέσποινα. Θηλυπρεπής, ευγενική, ωραίο κώλο, μεγάλο στήθος και ... καλό μέγεθος. Αφού έδωσα το σχετικό παράβολο, 25€ - εμένα μου φάνηκαν λίγα σε σχέση και τα 100 που δίνω σε στούντιο αλλά δεν έχω και μέτρο σύγκρισης τέτοιων υπηρεσιών, μπήκα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε και η Δέσποινα, δεν είχε πολύ κόσμο έξω.

Αφού δόθηκαν οι σχετικές διευκρινήσεις σχετικά με το τι θα ήθελα, δεν είχα ξανά τέτοιου είδους εμπειρία, ξεκίνησε το σκηνικό. Πολύ φιλική, κατάλαβε ότι ήμουν αγχωμένος και ξεκίνησε φιλιά, χαϊδέματα και κομπλιμέντα για το σώμα μου και το καβλί μου. Πίπα ακάποτη, χάιδεμα της γύρω περιοχής και πρόταση για γλειφοκώλι που φυσικά δέχτηκα (τελικά μόνο εκεί μπορώ να βρω γλειφοκώλι;;). Συνέχεια πάλι με πίπα και με παρότρυνση μου και δάχτυλο. Το εργαλείο της μεγάλο, όχι όσο το δικό μου, αλλά άνετα 17 με 18 εκ. Μετά από τις σχετικές περιποιήσεις μου, συνεχίσαμε με εμένα σε ρόλο παθητικό στην αρχή πάνω της και στη συνέχεια στα 4 μπροστά στο καθρέφτη βλέποντας την, την ώρα που με έπαιρνε... Επειδή δεν έχω ανάλογες εμπειρίες, ήταν σχετικά δύσκολα τα πράγματα οπότε το γυρίσαμε με εμένα σε ενεργητικό πλέον ρόλο να γαμάω το κωλαράκι της. Μετά το σφυροκόπημα ακολούθησε τελείωμα στα στήθη της.

Χαζοκουβεντούλα και αποχώρηση έως την επόμενη φορά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2014
Το εργαλείο της μεγάλο, όχι όσο το δικό μου, αλλά άνετα 17 με 18 εκ.
Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!
06 Μαρτίου, 2014
Σταση 69;;;
Εισαι πολυ ρομαντικος τυπος μυστη μου... Κουλ
C
COBRA1986
21 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πρωτάρης και δέχτηκες παθητικά 18ποντη σε 2 στάσεις ? Εμμμμ
29 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρώτη φορά με τέτοιου είδους γκόμενα κ τέτοιο εργαλείο. κάτι παιχνίδια με ιρένα από Κασσάνδρας με δονητή δεν είναι ανάλογης εμπειρίας
29 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι και 69
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5