Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...δεν πρέπει να είχαν περάσει πάνω απο 24h απο την τελευταία εκτόνωση , ωστόσο η επιθυμία έσυρε την σεξουαλικά κορεσμένη σάρκα μου στα κρεοπωλεία της απόλαυσης.
αντίκρυσα μια ξανθούλα με μέτριο πρόσωπο λεπτόσαρκη που η μοναδική ποσότητα λιπώδους ιστού ήταν κατανεμημένη στην μαστική της χώρα δημιουργώντας θελκτικές φυσικές καμπυλότητες.
θώπευσα την μικροκαμωμένη ζεστή σάρκα για να μου μεταβιβάσει λίγη θερμοτητα.
ψηλαφούσα τις αποφύσεις των σπονδύλων και των πλευρών που προεξείχαν , ενώ εκείνη
έλειχε το πέος μου.
δεν επετευθη ικανοποιητική στύση , ωστόσο δεν είχαμε χρονικά περιθώρια για κάτι παραπάνω.
το μικροσκοπικό σαρκίο εφάρμοσε ιππαστί στον φαλλό μου , και οι κινήσεις της εναλλάσσονταν μεταξύ κυκλοτερών πυελικών παλινδρομήσεων και βαθέων καθισμάτων
ενώ στις χούφτες μου είχα τους μαστούς της.
στην πισωκολλητή στάση η διείσδυση συνοδεύτηκε απο μηκυθμό οδυνηρής λαγνείας απο την κοπέλα και συνεχίσθηκε με σκληρό σφυροκόπημα.
είχα ιδρώσει απ'την συνουσιακή άσκηση, ωστόσο η κοπέλα διεκοψε δύο φορές τις υποβοηθητικές πυελικές της κινήσεις, πιστεύοντας λανθασμένα ότι είχα τελειώσει.
οι διακοπές , εξαφάνισαν τελείως την στύση μου, ωστόσο δεν επέμεινα με την ίδια κοπέλα , γιατί ήθελα να δοκιμάσω και κανά άλλο φρούτο , και δεν ήθελα να μου κοπεί η όρεξη σπερματεγχύοντας.
ντύθηκα και συνέχισα την τσάρκα μου ρουφώντας σχεδόν μονορούφι ένα τσιγάρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2014
καλο skinny αγαπητε!!!Την δοκίμασα και έγω πριν απο λίγο.....
05 Μαρτίου, 2014
Μου εκανε και εμενα το κλικ η αλβανιαρα, μπηκα και ξενερωσα με τα κατεβασμενα μουτρα και τη βιασυνη της.
05 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δίκιο ήτανε πολύ βιαστική!Αν και για την εμπειρία όσων γουσταρουν skinny ενδεικνυται και ας είναι κομοδίνο!Α!και πολύ κρέμα ρε παιδια..
07 Μαρτίου, 2014
ειναι η ιδια που δουλευει/δουλευε στο ιασωνος 1?Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4