Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...μετα την προηγούμενη στυτικο-σπερμοεκκενωτική μου αποτυχία , επεδίωξα να βρώ κάτι που θα μου παρήχε , περισσότερα στυτικοπαραγωγά προκαταρκτικά ερεθίσματα.
διάλεξα μια νεαρή ξανθιά ρωσίδα με χυτούς μεσαίου μεγέθους μαστούς.
τα προκαταρκτικά ήταν δυστυχώς υποτυπώδη, γιατί ναι μέν δεν χρειάζομαι πιρφορικούς
έρωτες για να ερεθιστώ , αλλά και χωρίς καμμία παράτριψη δε , είναι δύσκολο να λειτουργήσω , ειδικά αν το διάστημα απ'την προηγούμενη εκκένωση είναι μικρό.
πεολειχία στα σύντομα χρονικά περιθώρια που προβλέπονται σε μεταξόσπιτο και πρόκληση ημιστύσης.
η κοπέλα ξάπλωσε ύπτια , αλλά το ημίστυτο πέος μου ήταν ανεπαρκές για διείσδυση.
προσπάθησε να με φλερτάρει για στυτικούς λόγους αλλά εις μάτην,
το πέος μου ήταν ράθυμο.
στο υπέροχο αιδοίο της με τα απαλά ρόζ χείλη , δεν δεχόταν ιδιαίτερες θωπείες.
στην συνέχεια προσπάθησε χειροκίνητα να με ερεθίσει ενώ έλειχα το στήθος της και κάποια αιμάτωση διοχετεύθηκε κάτωθεν , και μετά μερικές ιεραποστολικές διεισδύσεις μερικές σπερμοπιτσιλιές εκκρίθηκαν στο λάστιχο.
η κοπέλα δεν δουλεύει μόνιμα εκεί , ωστόσο δεν θέλησε να μου αποκαλύψει που βρίσκεται μόνιμα σεβόμενη προφανώς τις εντολές του παρόντος οίκου.
το επιμύθιο αμφότερων των αποτυχημένων ερωτικών μου επιδόσεων είναι , ότι όσο φιλότιμη και να είναι η εκάστοτε κοπέλα , αν δεν αφήσεις ένα μικρό αλλά επαρκές χρονικό διάστημα ώστε να επαναπληρωθούν οι σπερμοκύστεις και να "στεγνώσει" ο εγκέφαλος απ'τις ορμόνες της ικανοποίησης , τοτε δεν θα έχεις το επιθυμητό ηδονικό αποτέλεσμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2014
Μέρα παρά μέρα τύπε, ο νόμος του Picker δεν γράφτηκε τυχαία. Κουλ
P
Promiscuous
05 Μαρτίου, 2014
Παρε ρε τυπε ενα Netra με 6 ευρω να βρεις την υγεια σου.!!! Googlare αν δε ξερεις τι ειναι και πως να το παρεις. Θα γινεις αλλος ανθρωπος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2