Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 145 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΝΤΕΛΟ*-ΜΑΡΑΘΟΝ Φεβρουαριου λοιπον.
Για να μην γραφω κριτικη ανα κοπελα/οικο , τις μαζευω εδω λοιπον.
Εχοντας διαβασει μια κριτικη για την ΒΕΡΟΝΙΚΑ ειπα να δοκιμασω κι εγω. Ο Μαραθωνιος μου εσπασε σε 2 μερη. Την δευτερη εβδομαδα
και την τελευταια του μηνα.
Εχει ως εξης : Ξεκινησα απο το στανταρακι μου την Βικυ στο Μ. Αλεξανδρου 15 που με περιποιειται ΠΑΝΤΑ στο μαξιμουμ , αλλα κι εγω. Την αλλη μερα ηρθα απογευμα εδω για την Βερονικα . Ειναι οντως SBBW για μερακληδες . Σφιχτη λογω νεανικου παχους (ακομη) και κανει οτι λεει η τσατσα. Οι κριτικες γι'αυτην ισχυουν στο 100%. το βασικοτερο ? Η τσατσα ΔΕΝ βαραει πορτα στο 10λεπτο.
Την επομενη πηγα στο Ιασωνος 20Γ(πρωι). Αν θυμαμαι καλα πηρα την Ριτα με τα μεγαλα κρεμαστα βυζια. Καλο ακαποτο , 69 , μια χαρα.Κανουμε και παρτουζα μου λεει με 15 ευρω !
-Ειμαι ΜΟΝΟΓΑΜΙΚΟΣ της απαντησα κι επεσε σεκος !
Το απογευμα ,πριν ληξει η πρωϊνη βαρδια, πηγα στο ρωσοματουρ Ναταλια Βιργινιας Μπενακη 31 που κανει κατι πρωϊνα (μου ειπε). Δουλευει Κων/πολεως 166Α (την ειχα παρει εδω επισης 1 φορα). Σουπερ λεμε , σουπερ. Υπομονετικη ,δεκτικη, καθαρη, καυλιαρα.
Την αλλη μερα το πρωϊ παλι στο Βικακι Μ. Αλεξανδρου 15 (Αχ-αχ-αχ)
Μεσολαβισε 1 εβδομαδα ηρεμιας και ξεκινησα ΠΑΛΙ σ'αυτο το μπουρδελο , πρωϊ ομως παιρνοντας την ΠΑΟΛΑ λοιπον. Μικρη, 19 κατα δηλωση της , ρουμανα, χοντρη,σφιχτη, με σφιχτο ακομα μουνακι.
Η ΠΑΟΛΑ κανει ακα πολυ καλο. Την εγλειψα αρκουντος. Καθονταν ξαπλα σαν κουτσουρο ! ΡΕ ΚΟΚΚΑΛΟ ΛΕΜΕ. Μετα το πρωτο 6λεπτο αρχισε να σαλευει καπως...τες'πα .
Καποια στιγμη τελειωνει, κανει κατι νευροαντανακλαστικους σπασμους με την λεκανη της και γυριζει στο πλαϊ .
-Ωχ ! Τωρα τελει να κοιμηθω ....
Εκατσε 1/2 λεπτο , γυρισε και ξεκινησε ενα ακα σουπερ. Το χει. Ετσι θα τελειωσεις ? ..με ρωτησε. Οχι απαντησα. Περασμα καποτας και πισωκολλητο με θέα την ΤΕΡΑΣΤΙΑ κωλαρα. Καταθεση.
Σε δυο μερες ξαναπηγα ...μια απο τα ιδια. Η τσατσα δεν ενοχλει πριν απο το 15λεπτο λεμε !!!!
Στις 27/2 ξαναπηγα. Με κοιταζει "καπως". Πληρωνω μπαινω , ερχεται σε 10'15' , ξαπλωνει ξεκιναω το γλυψιμο και στο 4 λεπτο λεει το καταπληκτικο......
- ΠΕΙΝΑΩ ...........
- ΤΙ ?
-ΠΕΙΑΝΩ .....ξαναλεει.
Σηκωνομαι και πριν της τον βαλω στο στομα μου λεει.
-Εσυ πολυ ρομαντικο....θελεις σεξ !
-Και τι να θελω , απαντω !
- Ερθεις εδω μπαμ-μπαμ γαμησεις πας ντουλεια σου !
Εννοουσε προφανως την μη "συναισθηματικη συμετοχη" γενικα του πελατη. Ποιου πελατη δλδ. !
Τον εκανε τουμπανο , εβαλα καποτα κι εχυσα με ιεραποστολικο. Δεν θα την ξαναπαρω. Ξενερωσα.
Δεν σημαινει ομως οτι δεν ειναι καλη στην δουλεια της , προς το παρον.
Σε ολες τις συνευρεσεις μου εχω μαζι μου ειδικο σαπουνι υγρο και πλενομαι αμεσως μετα. (Betadine)
Εχω κανει κι αλλες συνευρεσεις. Συνηθως με ρωσοματουρ για να εξασφαλησω τουλαχιστον την εγκεφαλικη καβλα που τους αρεσει να βγαζουν στον αλλο η μαλλον στον πελατη.
Α! Ειχα παρει και την γνωστη Ναντια (το ξεχασα αυτο)απο Εξηκιου 18. Απο τον 8 του 2011 την ξερω. Καλο γλυψιμο δεν λεω , καλο στανταρακι , με σιγουρα αποτελεσματα. Εχει κοψει και τις δυνατες σε αρωμα κρεμες σωματος που φορουσε. Νταξ το κοριτσι.
Ε , λιγο με την κυτταριτιδα εχει κατι , να , εχει χασει το σφιχτο μπουτι απο το 2011 δλδ. Δε βαριεσαι.
*ΝΤΕΛΟ = ετσι ελεγαν παλια τα τραβελια το μπουρδελο. -"Τωρα αγαπη μου εχω μουνι και δουλευω σε ΝΤΕΛΟ".

Αυτα αδερφια απο το τουρ του Φεβρουαριου. Καλη συνεχεια και ΠΟΥΤΣΕΣ ΟΡΘΙΕΣ που λεει κι ενας φιλος καλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.323
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού