Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι. Αναφέρομαι για το κάτω σπίτι από τα δύο που συστεγάζονται στον ίδιο αριθμό.
Στην τσάρκα που έκανα ήταν το μόνο σπίτι που είχε κόσμο. Περιμέναμε σχεδόν 20 λεπτά για να βγει η Αλεξάνδρα από το δωμάτιο. Πρόκειται για μίά ξανθιά πιτσιρίκα 20 χρονών Ρουμάνα
με κανονικό σώμα μικρό 1.5άρι βυζί , μετρίου αναστήματος και έχει ένα υπέροχο και πολύ σφιχτό κωλαράκι , αυτό σε συνδυασμό με το φουλ πρόγραμμα που προσφέρει με έκαναν να περάσω.
Να αρχίσω με τα θετικά .....στο δωμάτιο δεν βιάζεται , έκατσα μέσα 15 λεπτά ενώ ο πριν απο εμένα 20 λεπτά , εδώ τελειώνουν τα θετικά....
Πέρασα στο δωμάτιο αφού πλήρωσα το αντίτιμο στην ευγενική τσατσα ,μετά από λίγο ήρθε και η Αλεξάνδρα. Προκαταρκτικά μηδέν και η κοπέλα μέσα στην μούγκα.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και την ανέβασα απο πάνω μου , χούφτωνα τον υπέροχο κώλο της και της έβαλα και λίγο δάχτυλο στο μουνί , αυτή καθόταν απαθέστατη , σε προσπάθεια μου
να την φιλήσω γύρισε το κεφάλι της. Έσκυψε προς το μέρος μου και άρχισε να φιλάει τις ρόγες μου για αρκετή ώρα χωρίς να κάνει τίποτα άλλο. Σηκώθηκε απο πάνω μου και κατέβηκε προς
τα κάτω , έκανε ένα δυο γλειψίματα στα αρχίδια μου και ύστερα με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για το τσιμπούκι. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε μια πολύ μέτρια αερόπιπα
μονότονη που επικεντρώθηκε ίσα ίσα πάνω στο κεφαλάκι του πούτσου μου. Η πίπα της ήταν τόσο μέτρια που και δύο ώρες να με έγλυφε μάλλον δεν θα τελείωνα , το αστείο είναι
ότι όσο έκανε την αερόπιπα μούγκριζε , ενώ αν δεν την σταματούσα μάλλον δεν θα κάναμε καθόλου σεξ. Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 για να την γλύψω αλλά απάντησε ότι δεν κάνει 69.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω , καμιά απολύτως συμμετοχή παρά μόνο κάποια ψεύτικα επιφωνήματα.Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , η αλήθεια είναι ότι έχει ωραίο κωλαράκι.
Αρχικά την γάμησα πισωκολλητά απο μουνί και μετά από λίγο ζήτησα να πάρω το κωλαράκι της. Αφού τοποθέτησε μια πολύ γενναία δόση τζέλ στην κωλοτρυπίδα της καθώς και στο προφυλακτικό μου
μπήκα μέσα της αρκετά εύκολα , βέβαια δεν καταλάβαινα ότι γαμάω κάτι και εντύπωση μου έκανε ότι σχεδόν μετά απο ένα λεπτό μου είπε ότι δεν μπορεί άλλο γιατί πονάει....
Έβγαλα το προφυλακτικό τον έπαιξα και έχυσα στα κωλομάγουλα της. Κοπέλα με ωραίο κορμάκι και μουτράκι αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2014
Πραγματικα η κριτικη σου είναι λες και αναφερεσαι σε άλλη Αλεξανδρα.Επειδη παντα σε διαβαζω και ξερω ότι εισαι εγκριτος σε αυτά που γραφεις μπορω να υποθεσω ότι και η συγκεκριμενη είναι κυκλοθυμικη όπως και πολλες άλλες και ισως επιλεκτικη(και αναλογα την καβλα της).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1