Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μόλις γύρισα απ΄το μέτωπο και αναφέρω...Έκανα προπόνηση και το μυαλό ήταν αλλού..Η τεστοστερόνη δεν έπεφτε ούτε μετά από μια τόσο κουραστική βραδινή προπόνηση.Αν και έβρεχε,το αυτοκίνητο είχε άλλη γνώμη,δεν πήγαινε σπίτι...Ντουγρού για Κων-λεως.Κίνηση δεν βρήκα,όλα πήγαιναν θετικά.Λέω θα πετύχω Αννούλα για κώλο,ή το Μαράκι που έφαγα πριν λίγες μέρες..Αμ δε...Άντζελα η κοπέλα..Δεν την είχα ξαναπετύχει..Κοντούλι,ξανθούλι,συμπαθητικό,με μια κωλάρα την οποία δυστυχώς δεν δίνει.Έριξε χαμόγελο και κρύφτηκε στην κουζίνα.Μου φάνηκε νορμάλ άτομο και λόγω καύλας δεν πέρασα σε δεύτερη σκέψη.Μπλέ εισητήριο και δωμάτιο.Δεν άργησε να ΄ρθει.Μόλις είχα πληθεί.Βγάζει σουτιενάκι και τσουπ κάτι 2,5άρια βυζάκια.Ξεκινάμε τα προκαταρκτικά...δεκτική σε όλα η κοπέλα,χωρίς να βιάζετε,μου περνάει σκούφο και αρχίζει το τρομπόνι.Καύλα,πρόστυχη φατσούλα με την πούτσα στο στόμα.Την σταματάω και ανταποδίδω....Για πολύ γλύψιμο όμως...γουστάρει,αναστενάζει και μένει για αρκετή ώρα να απολαμβάνει το γλύψιμο, ρούφηγμα στο μουνί της, χωρίς να κάνει κίνηση να με απομακρύνει...Σε κάποια φάση έχει κουραστεί η γλώσσα μου και ξεκινάω το έργο σε κλασική ιεραπ. στάση.Φούλ συμμετοχή..Μεγάλο χαμόγελο Δεν έχω και πολλές αντοχές στο να κρατηθώ,την γυρνάω στα 4 με θέα την έκφυλη κωλάρα της,όπου μετά από λίγο ξεφορτώνω εκεί...Δεν περνάνε δευτερόλεπτα και η τσα2 φωνάζει την κοπέλα..Στο μουνί της βέβαια αυτή.Χαλαρά ντύνεται και μιλάμε.Φιλί και καληνύχτα...Είπα στο φεύγα να ρίξω ένα χεσίδι στην καριόλα την τσατσά,αλλά δεν ήθελα να χαλαστώ μετά απ΄την ωραία συνεύρεση. Σε επόμενη επίσκεψη,θα της το αναφέρω πριν μπω στο δωμάτιο...ελπίζω να συμορφωθεί......Έφυγα και έφαγα φλασιά με την Άντζελα....κάπου την έχω ξαναδεί,όχι σε μπουρδέλο,αλλού..Αλλά που ;;Χμμμ;Χμμμ; για να δω αν θα το βρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2015
μου σπασε και μενα τ αρχιδια η τσα2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1