Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπαίνοντας στο μπουρδελακι αυτο,,με την τσατσά-μια χοντη γρια ρωσιδα μάλλον,να χτυπάει στον κωλο εναν πελατη που αποχωρούσε,αλλα δεν καταλαβα αν ειχε περάσει ή ειδε και έφευγε.Βγηκε η κοπέλλα απο τα ενδοτερα,ηταν μια μετρια στο ύψος 35 άρα την εκοψα,αλλα ισως και νεωτερη,με καλο σωματάκι,και καλο μελαχροινο προσωπάκι.Οπως την ειδα με καύλωσε το βλεμμα ερασιτεχνιδας που μου έριξε και ειπα να τη δοκιμασω.(τωρα θυμαμαι οτι πρεπει πριν καιρο να δούλευε καπου στη Φυλης η Φωκαίας,αλλα δε θυμαμαι τιποτε αλλο).Μπαίνοντας στο δωμάτιο,της εβγαλα το ασπρο δικτυωτό κορμάκι που φορούσε και αρχισα να τη χαιδεύω στο πολυ απαλο σωμα της.Δεν αφησα να κανει ελεύθερο στοματικο,αλλα αρχισε να μου παιρνει μια πολυ καλη πίπα με προφυλακτικο,ενω εγώ της χάιδευα το μουνάκι, και την όλη περιοχη,χωρις να φερει καμμια αντιρρηση.Μετα απο λιγο με καύλωσε φοβερά και τη γυρισα σε ενα πισωκολλητο με αργό και μετα γρηγορο ρυθμο,οπου την ξέσκιζα με την ησυχία μου πολλή ώρα,ενω αυτη ελεγε κατι στη γλωσσα της,μαλλον ρωσικα.Η ελλειψη βιασύνης και η ησυχια που επικρατούσε,με εκαναν να καυλώνω ακομα πιο πολύ,ώσπου περι το τέλος την ειχα ανασηκωσει σχεδον στον αερα απο τη μεση και την ξέσκιζα φωνάζοντας.Μετα το χυσιμο,ντυθηκε και μου χαμογελασε,λεγοντας κατι στη γλώσσα της.Σίγουρα θα την ξαναπάρω συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μάκης Τσατσαρίδης
Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
713
Πόντοι:
86
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2014
αφου ηταν καλο το γαμησι, γιατι εβαλες τοσο χαμηλη βαθμολογια?
δουλευει και φωκαιας 25β
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1