Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γνωρίζοντας ότι η Αννούλα εκ Πολωνίας,η οποία έδινε και κώλο και το Ευάκι με τα ακάποτα τσιμπούκια,έχουν αποχωρήσει απ΄το μαγαζί,με έτρωγε να δω με τι παίχτες έγιναν οι αλλαγές της ομάδας.Περασμένες 12 το βράδυ και σκάω μύτη.Πετυχαίνω σουλατσάρισμα στο σαλονάκι.Μόλις είχε βγει απ το δωμάτιο και την περίμενε στο άλλο κάποιος συναγωνιστής.Είπα θα μπω στην υπηρεσία και έκατσα να περιμένω.Σημειωτέων πολύ ευγενική κυρία.Η Μαρία είναι ένα μικρούλι πλασματάκι και ηλικιακά και σωματικά.Από ύψος γύρω στο 1,60. Ομορφούλι,με ωραίο κορμάκι και μικρό στηθάκι.Μπήκα,πλύθηκα και περίμενα το μωρό.Δεν θα την χαρακτήριζα ιδιαίτερα ομιλητική,αλλά μέχρι εκεί που χρειάζεται.Από αλβανία μου είπε ότι είναι.Τα Ελληνικά ικανοποιητικά.Με ρώτησε τι θέλω και το πήγαμε χαλαρά.Η κοπέλα δεκτική.. ξεκινήσαμε με χάδια και κλαρίνα με σκούφο.Δεν άντεξα στη θέα του μουνιού της και αφού εξερεύνησα λίγο την περιοχή,βούτηξα στα μεγάλα,όμορφα μουνόχειλά της.Πολύ ρούφηγμα και η γκόμενα να γουστάρει και να με κρατάει εκεί.Κάποια στιγμή σταμήτησα να την ρουφάω και μπήκα στο μουσκεμένο της μουνάκι.2 στάσεις και ξεφόρτωσα το σπέρμα μέσα της,με θέα το κωλαράκι και το πρόστυχο πρόσωπο απ΄τον καθρέπτη....Καληνύχτες,φιλί,αμοιβαία ευχαριστώ...και δρόμο...Νομίζω ότι το δούλεψε το 20άρι.Δεν είναι η τοπ επιλογή στην πιάτσα,αλλά πιστεύω ότι δεν θα κλάψετε τα λεφτά σας.Τουλάχιστον εγώ πέρασα καλά.Θα ξαναγίνει επιδρομή και θα δούμε τι μας επιφυλάσει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2014
Η Άννα δεν πρέπει να εχει φύγει. Γνωρίζει κανεις η Εύα που δουλεύει πλέον.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1