Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η πρώτη τσάρκα μετά τον παράδεισο του FKK στη Γερμανία, όσο και να ήθελα να προσαρμοστώ, δυσκολευόμουνα να συνηθίσω στην ιδέα ότι βρέθηκα από τα σαλόνια στα αλώνια. Τι να κάνω, έτσι είναι η ζωή.
Την Νικόλ την τιμώ 2η φορά, και είναι πραγματικά από τις κοπέλες στην Φυλής που ταιριάζει απόλυτα στα γούστα μου. Κοντό μαύρο μαλλί καρέ, με 3άρι φυσικό στήθος, ωραίο κορμί και κωλάρα, και για όσους την γνωρίζουν είναι πρώην στουντιοκόριτσο.

Μπήκε μέσα με χαμόγελο και χιούμορ, και αμέσως ξεκίνησε τα φιλιά και τα τριψίματα, με κύριο στόχο την επίμαχη περιοχή. Αφού ήρθε γρήγορα το επιθυμητό αποτέλεσμα, ξεκίνησε μια πίπα σχετικά καλή, με πολλά όμως περιθώρια βελτίωσης.
Σεξ στη συνέχεια με εκείνη από πάνω σε cow girl, όπου κουνιότανε αρκετά καλά, για να την γυρίσω σε ιεραποστολικό, όπου είχα βρει την κατάλληλη θέση που με βολεύει και την κράτησα μέχρι να έρθει το τέλος. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να την γυρίσω στα 4.

Μια τίμια συνεύρεση, με μια κοπέλα που μου αρέσει πολύ εμφανισιακά, αλλά σαφώς και έχει περιθώρια βελτίωσης στο σεξ, δεν λέει όχι σε ότι και αν της ζητήσεις σε λογικά πλαίσια, και για μένα είναι μια τίμια επιλογή στα 20€

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.870
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2014
Σε ποιο studio και με τι ονομα εργαζοταν φιλε μου ?
21 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στα μελαντίας σαν Κρίστυ Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2