Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
στην σημερινή βόλτα με τον kervera για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπώ να καταθέσω και έτσι θα γινόταν αν δεν με είχε εντυπωσιάσει το πακετάκι Αλεξάνδρα σε συνδυασμό με το φούλ πρόγραμμα που προσφέρει.

η Αλεξάνδρα είναι ένα πιπινάκη κοντούλικο, με κοντό ξανθό μαλλί, αρκετά αδύνατο σωματάκι, και έξυπνο μουτράκι.

αναμονή ελαχιστη γιατί δεν είχε άλλον ήρθε αρκετά κεφάτη και ομιλητική μόλις βλέπει το μισοπεσμένο μπουζόκλειδο μου λέει οχχχχ τι είναι αυτό;;

η απάντηση μου απλή και κοφτη,
κοίτα μπήκα για το πρωκτικό αν έχεις πρόβλημα να μην αρχίσουμε καν.

γδύνεται ξαπλώνει και αρχίζει τα προκαταρκτικά που ήταν λίγο μονότονα καθώς επικεντρώθηκε σε γλείψιμο και τος 2 θηλών μου,
ευτυχώς μετά από λίγο πήρε τον κατήφορο και έκανε ένα αρκετά καλο καραμέλωμα στα αρχίδια,

ξεκίνημα στο στοματικό της που ήταν αρκετά καλο χωρίς να τρελαθώ αλλα καλο, με σωστή δύναμη στο στόμα, αρκετά βάθη, κάποιες στιγμές και αργότερα πιο έντονο,
και αφού η θέση του σώματος της δεν με άφηνε να κάνω πολλά πολλά είχα αράξει το ευχαριστιόμουνα και εκείνη συνέχισε απτόητη για κανένα 10 λεπτό.

μέχρι που ήρθε η ώρα για να τον χώσουμε πρώτη στάση ξαπλωμένη και στο πλάι

πολύ καλή και θέση και αίσθηση

αλλα εμενα άλλο ήταν αυτό που με έκαιγε και ήθελα,

έτσι την γυρνάω στα τέσσερα, και αφού έβαλε ότι είχε και δεν είχε σε λιπαντικά
για να βοηθήσει την κατάσταση, σιγά σιγά τον βάλαμε στο κωλαράκι τις,
που στην αρχή από τα πολλά λιπαντικά δεν καταλάβαινα και πολλά πολλά,
αλλα με το πέρασμα του χρόνου κάτι γινότανε,
η στάση της γενικός καλή, όχι και η καλύτερη, ήθελε κάποιες μικροδιορθώσεις, αλλα δεν λούφαρε και εντελώς.

και ενώ είχα αρχίσει να το διασκεδάζω, με κόβει λέγοντας ότι φοβάται να μην σπάσει και με

τελειωσε με πίπα και χειρομαλάξεις.



αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα μια μέτρια προς το καλή εμπειρία με μια κοπέλα που αν δεν είχε το φούλ πρόγραμμα δεν θα την επέλεγα ποτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού