Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινη επισκεψη στο στενο της Αδανων μπαινω και βγαινει η Μπαρμπορα γυμνη "Τι κανεις μωρο μου?", τωρα που σε ειδα καλα λεω παμε θα περασεις μου λεει? Δεν ηθελα και πολυ ημουν ηδη καβλωμενος δινω το 20ρικο και μπαινω στο δωματιο μεχρι να γδυθω ερχεται η Μπαρμπορα και τον παιρνει κατευθειαν στο στομα χωρις πολλα πολλα η πιπα βαθεια και υγρη για 5-10 λεπτα δεν προλαβινω να της πω να σταματησει διοτι επαιζε και αποχη 2 βδομαδων και τα παιρνει ολα στο στομα... Μου κανει κιολας? Αναβουμε ενα τσιγαρο και πριν προλαβω να το κανω ολοκληρο αρχιζει μια 2η πιπα και μενω μαλακας ο πουτσος μου σε θεση βολης παλι περναει προφυλακτικο και μου λεει "ελα σκισε μου τη μουναρα" δεν ηθελα και πολυ και τη στηνω στα τεσσερα και αρχιζω να μπαινω δυνατα μεσα της τι σφαλιαρες στα κωλομερια τι τραβηγματα τα μαλλια και οπως ειμαι της λεω θελω να σου σκισω την κωλαρα και μπαινω αμεσως μεσα στην κωλοτρυπιδα της και συνεχιζεται το σκηνικο τσοντας με φωνες απο μερους της και σφαλιαρες απο εμενα μετα απο κανα 10 λεπτο και ενω εχει προηγηθει και 1ο τελειωμα τον βγαζω απο την κωλοτρυπιδα της και αρχιζει να τον παιρνει παλι στο στομα της να γλειφει αρχιδια παλι ολος μεσα και οταν ηταν να τελιωσω της λεω θελω να σε χυσω στο προσωπο δεν εφερε αντισταση και το τελος ηρθε στο προσωπο της με καποια ποσοτητα σπερματος στα βυζια της .... παει στο νιπτηρα πλενεται μου λεει σε ευχαριστω μωρο μου σε περιμενω παλι τωρα εδω θα με βρισκεις... Καθολη τη διαρκεια η τσατσα πρεπει να τη φωναξε 4-5 φορες αλλα ως συνηθως την εγραψε στη μουναρα της κανοντας και μια χειρονομια...!!!! Χρονος παραμονης 35-40 λεπτα Τι να πω η κοπελα ειναι εγγυηση με 20 ευρω νομιζεις οτι παιζεις σε τσοντα η γκομενα το γουσταρει αυτο που κανει σιγουρα θα την ξανατιμησω...!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2014
Ετσι ειναι φιλε μου.
Η Μπαρμπορα μπορει να ειναι για ψυχιατρειο, αλλα οταν ειναι στις καλες της και εχει καυλες ετσι κανει. Κουλ
C
COBRA1986
21 Φεβρουαρίου, 2014
Τι βαρδια θα την πετυχω την Μπαρμπορα γνωριζουμε???
21 Φεβρουαρίου, 2014
Πραγματικα ειναι μεγάλη πουτανα αλλά λιώμα συνήθως
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3