Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την ειχα δει αρκετες φορες,ειχα δει πολλα για την Μισελ και ειπα να την τιμησω!Χτες ωρα δεκα την νυχτα..Μπαινω,η τσα ευγενεστατη,η Μισελ προσχαρη,χαμογελαστη,εχει μαυρα μεταξενια μαλλια,κωλαρα,μπουταρες,μικρο στηθος οπου μπαινει ολο μεσα στο στομα Γλώσσα,ειναι κοντουλα και εχει τελεια οδοντοστοιχια,ετων εικοσι..[οχι η οδοντοστοιχια,η Μισελ]Μεγάλο χαμόγελο.Δινω το εικοσαρικο,αναμονη,λιγα λεπτα και ερχεται η Μισελ,σβηνει το φως,λεω τι εγινε Χμμμ; αγχωθηκα λεω,κατι δεν θα παει καλα...αλλα μου ειπε θα στα δοσο ολα χαλαρωσε...Με γλυφει στο λαιμο,στην πουτσα,μου παιζει την πουτσα με καλο ρυθμο,μετα αρχισαν τα γλωσσοφιλα,ηταν ομορφα...και ρομαντικα,σκυβω και αρχιζω να γλυφω το μουνακι της,μου λεει εχω κρεμα, λεω θα φαω και την κρεμα δεν με νοιαζει....Μετα με τραβαει της το βαζω στο μουνι το πουλι μου,γλωσσοφιλα συνεχος,ηταν ομορφα...ρομαντικα....Λογο κουρασης και λογο του οτι μου ερχοταν να το φαω ολοκληρο το μωρο και να της δειξω την αφοσιωση μου και την υποταγη μου[σπανια το κανω],σκυβω και βαζω ολη την μουναρα της μεσα στο στομα μου ξανα....ανα διαστηματα και στην πισω τρυπα....συναμα επαιζα την πουτσα μου...σε εντονους ρυθμους,φωναζε ελεγε ναι ναι ναι....αλλα θελω γαμηση...αρχισα να μουγκριζω, ξαφφνικα ενω την πιπιλαγα μπρος και πισω...εχυσα.Νευριασε,πηγε να βαλη ξανα την πουτσα μου μεσα στο μουνι της..λεω δεν γινεται βρε...πφφφφ πφφφφ.εκανε....Καλα λεει κατσε εδω ομως! χα χα χα γελασα,με τραβαει πανω της,γλωσσοφιλα εντονα,ηθελε να τριβω την πεσμενη πουτσα μου πανω στο μουνακι της το οποιο και εκανα,τα γλωσσοφιλα συνεχος....με χαιδευε αιστησιακα στους ωμους μου..και ενω φιλιομασταν ξαφνικα εβγαλε εντονους αναστεναγμους μουγκριζε μεσα στο στομα μου...μαρεσε....Μετα ενα πολυ ρουφηχτο φιλι στο στομα και σηκωθηκε να αναψει το φως...Σταθηκα ηταν χαμογελαστη,μετα το βλεμα της σκοτεινιασε....το ιδιο κια το δικο μου.....πριν προλαβω να την ρωτησω, μου ειπε σε περημενω παλυ.....λεω θα ερθω ξανα στο υποσχομε,ξανα ενα ρουφηχτο φιλι στο στομα,και γελουσαμε....εφυγε η σκοτεινια.Μετα εφυγε.....Συμπερασμα,θελει πολυ να περαση καλα ο πελατης,και εχει τσαγανο σε αυτο που κανει.....προσπαθει με νυχια και με δοντια....επισης εχει φαντασια και νομιζω πως θα πετυχη σε αυτο που κανει...Ελπιζο να εχει εναλλακτικες δρασης στο προγραμμα της αν και θα μου αρεσε καθε φορα να κανουμε το ιδιο Μεγάλο χαμόγελο και σαν επιλογο θα πω... μην ξημερωση ποτε να μην τελειωσει μέσα μου μείνε να σ ́αγαπώ.....ελπιζω αυτη η κριτικη μου να ειναι πιο ευκολη στην αναγνωση για να μην γκρινιαζουν ορισμενοι που ειναι λαιτ....Χαμόγελο Τους μερακληδες και τους σκληροπυρηνικόυς δεν τους φοβαμε, διοτι κοιτουν το νοημα της κριτηκης,και ψηφιζουν βαση αυτο,αυτα τυποι μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2014
καλη η κριτικηΧαμόγελο
αλλα οχι και 10 στην εμφανιση της κοπελας!
20 Φεβρουαρίου, 2014
Ευχαρηστω πολυ τυπε μου ! ! ! Μεγάλο χαμόγελο, Αυτο το βλεμα...αυτη η οδοντοστοιχια...αυτο το λαμπερο μαλλι,αυτο το προσωπο,αυτο το εφηβικο στηθος,η λεπτη μεσουλα,το τσουποτο κωλαρακι της,τα λεπτα χερακια της,τα τελεια δαχτυλακια της και στα ποδια και στα χερια,αυτες οι μπουταρες της ......δεν γινοταν να μην βαλο δεκα Έρωτας και ολα αυτα με μια συμπεριφορα που σε παει σε αλλη διασταση.....Έρωτας Έρωτας Έρωτας
21 Φεβρουαρίου, 2014
φιλε μου θα στο πω σιγα σιγα...

ερωτευτικες...

Γλώσσα
21 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι η τριτη φορα στα τοσα χρονια μπουρδελοκαριερας μου, στην γειτονια αυτη κυριος....Το μονο που θελω ειναι ξανα, να φιλισο τα χειλακια της αυτο πιο πολυ απο ολα τα αλλα....Έρωτας
01 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επηδη παντα ειμαι ειλικρινης...τυποι μου , φυσικα δεν διαγραφο τα σχολεια μου παραπανο....Θα πω οτι την 2 φορα που πηγα ηταν τελειος τυπικη...δεν ειναι φολα αλλα τυπικη...! απο ενθουσιασμο εγραψα διατυποσα την κριτκη μου και τα σχολεια μου..με αυτο τον τροπο...[ε επεσα μια φορα εξω και εγω Μεγάλο χαμόγελο]Απο τοτε δεν ξαναπηγα.....και καταλαβα πως τοκανε επηδη δεν εδωσα μετα καποιο φιλοδορημα.......Τα αγαθά κόποις κτώνται....Φυσικα δεν απαιτο απο καμια επαγγελματια να με ερωτευτη...η να μου προσφερη συνεχος φοολ υπηρεσιες...Αλλα να ειναι σταθερη στη συνεβρεση μας αν οχι ολες 8 στις 10 συγουρα...ανθρωποι ειμαστε οκ...εκει αξιζη να δοσης φιλοδορημα ΝΑΙ!Το εγραψα ολο αυτο οχι απο θυμο προς 8εου...Αλλα για να το βλεπουν οι τυποι....Τωρα γιατι καθστερησα να το γραψω...Χμμμ; Δεν εμπαινα να δω της κριτικες μου , και γενικα προφιλ κτλ...μονο συμαντηκα μηνυματα διαβαζο και ειμαι παντα στο μετοπο ενοω θρεντς...να γραφο αποψεις μου, και μεμονομενες αναφορες για κοπελες που μαρεσουν και ειναι πολυ καλες... κτλ..: Να ειμαι χρησημος εδω μεσα....εφοσον δεν μπορω να ειμαι με αναλυτηκες ενημεροσης λογο περιοσμενου χρονου...και γραφεις.....Εμμμμ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5