Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρεις καταθεσούλες και σήμερα το πρωί. Η 1η στο Φωκαίας, στο "Αννόσπιτο".

Η Ελένη είναι μια πολύ όμορφη Ρουμάνα πιτσιρίκα, με πιασίματα μεν, αλλά σφιχτό σώμα και μοναδική κατ εμέ ατέλεια, τα κάπως κακοφτιαγμένα βυζιά. Πολύ χαμογελαστή στο σαλόνι, δεν καυλαντίζει ιδιαίτερα, αλλά έχει ένα πονηρό χαμογελάκι που σε κερδίζει...

Γύρισε μετά από αρκετούς μήνες, ενώ όταν είχε φύγει δούλευε και πάλι πρωί εκεί, στο κάτω, και ήταν ξανθιά και πιο ανοιχτόχρωμη. Τώρα και πάλι μελαχρινή και μαυρισμένη στο φουλ από solarium όπως μου είπε... (έχει γίνει πολύ μόδα στις πουτάνες τελευταία, ειδικά σε αυτό το μαγαζί Κουλ)

Πέρασα στο δωμάτιο 1, κοντά σε επίπεδα στούντιο, καθαρό και γουστόζικο με χαμηλό φωτισμό. Η τσατσά τυπική, αν και γνωριζόμαστε πάνω από 1 χρόνο και έχω περάσει με αυτήν πάνω από 10-15 φορές με διάφορες κοπέλες...

Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο μετά από 2-3 λεπτά. Χαμογελαστή, βγάζει το σουτιέν και αρχίζω να τη φιλάω στο λαιμό και να της γλείφω τα βυζιά. Με ξαπλώνει, βγάζει και το στρινγκάκι, ενώ μένει μόνο με τα τακούνια, αρχίζει να με φιλάει από το λαιμό κοντά στα αυτιά έως και δίπλα από την επίμαχη περιοχή, σε αργούς και βασανιστικούς ρυθμούς...

Πέρασα προφυλακτικού και πίπα με αρκετή γλώσσα, κτυπήματα πάνω στη γλώσσα, βέβαια και αρκετό χέρι... Όση ώρα μου έκανε στοματικό, εγώ της έπιανα το σφιχτό κωλαράκι, ενώ εκείνη με παρέτρεπε να πιάσω το στήθος της (μου έβαλε το χέρι από τον κώλο στο στήθος). Ταυτόχρονα εκείνη μου έτριβε το δικό μου στήθος...

Μετά από λίγο ξάπλωσε και πήγε να βάλει λίγο τζελ. Τη σταμάτησα και της είπα να τη γλείψω λίγο...

Ήταν πολύ καθαρή από πάνω μέχρι κάτω και χωρίς ενοχλητική τριχοφυία... Όση ώρα την έγλειφα ψιλο-αναστέναζε "τυπικά" σαν να γούσταρε και με χάιδευε με τα νύχια της...

Δεν κράτησε πολύ το γλείψιμο, βάζει λίγο τζελ και ξεκινάμε ιεραποστολικό. Η συμμετοχή της πολύ καλή, με αναστεναγμούς, φιλάκια-γλειψίματα στο στήθος, χάδια στην πλάτη και ταυτόχρονο πιάσιμο στα αρχίδια μου, χταπόδι η κοπέλα... Μεγάλο χαμόγελο

Μετά από λίγο μόνη της μου είπε αν θέλω να δοκιμάσουμε αλλιώς, είπε να πάμε στα 4. Δοκιμάζουμε, ωραία η θέα της κωλάρα της αλλά ήταν κάπως χαμηλά για μένα. Αναστέναζε αρκετά αληθοφανώς, αλλά μετά από λίγο κουράστηκα και της είπα να έρθει από πάνω... Δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και έκανε ένα ωραίο cowgirl όπου με κοίταγε με τα καυλιάρικα ματάκια της και αναστέναζε διακριτικά με ανοιχτά τα μάτια... Ήταν αρκετά δυνατό και έντονο και μου ξεπάτωσε την πούτσα, δεν άντεξα να μην τελειώσω μετά από 2-3 λεπτά...

Μόλις τελείωσα, με κοίταξε με επαγγελματικό ύφος, σαν να μου λέει "όλα εντάξει;" και αποχώρησε από το δωμάτιο κάπως βιαστικά.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12-13 λεπτά νομίζω. Τυπική, επαγγελματίας και για μένα καλή για απλό πρόγραμμα. Έχω περάσει 6-7 φορές μαζί της στα 2 χρόνια που δουλεύει αλλά σίγουρα δε με θεωρεί πελάτης της, άλλωστε με το που μπήκε στο δωμάτιο με ρώτησε αν είμαι ακόμα ερωτευμένος με την Άννα και αν πηγαίνω ακόμα. Της είπα ότι δεν το έχω ξεπεράσει μεν, αλλά δεν πηγαίνω πλέον...

Αυτά από μένα για την "Ελενίτσα", καλά να περνάτε και προσέχετε που ξοδεύετε τα λεφτά σας. Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2014
εεεε όχι και Αννόσπιτο ρε Ορέστη ήμαρτον αυτό είναι ιεροσυλία αν εξαίρεσης την ιστορία σου μετά από μερικά χρονια δεν θα την θυμόταν κανένας
21 Φεβρουαρίου, 2014
γυρισε το λενακι ? Έρωτας εφυγα !!!!!!!!!!! οποτε την πετυχαινω, καταθετω αβλεπι ! νομιζω οτι καλυτερο εχω πετυχει φυλης.... τα τελευταια χρονια !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2