Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη το σαββατο 15/2 πρωινη βαρδια. Κοπελλες 2 , Μαρινα και Ελλη. Η μαρινα ειναι milf με κοκκινα γυαλια μυωπιας,γυρω στα 40+ με δεμενο κορμι, μπουταρες και κολαρα, ξανθια που δουλευε και στην αγκυρας 12. Η Ελλη ειναι και αυτη milf , γυρω στα 35 με στεγνο αθλητικο κορμι, εντονα μελαχροινη εως μελαμψη. Επελεξα την Μαρινα γιατι μου εκανε κλικ η κολαρα της. Μπηκα στο καθαρο δωματιο στο βαθος , η ευγενικη τσατσα μεχρι και πετσετα με ρωτησε εαν ηθελα για να κανω ντουζακι και περιμενα την Μαρινα. Σε 5 λεπτα ηρθε, εβγαλε τα εσωρουχα της, εκατσε 1 λεπτο επανω μου τριβοντας το κορμι της (κατι σαν b2b),σε ημιπεσμενο πουλι εβαλε προφυλακτικο (με ρωτησε εαν ηθελα με η χωρις) και αρχισε μια ατεχνη και ερασιτεχνικη πιπα. Η πιπα της ηταν τοσο ατεχνη που καποια στιγμη εγινε ενοχλητικη, και οταν της ειπα πιο σιγα, εκεινη την μετετρεψε σε χειροπιπα με εντονο παιξιμο. Ελα μου λεει πως θες ? με την στυση στα 60%. για να μη χαθει το παιχνιδι, ελα της λεω πισοκολλητα μπας και με την θεα της κολαρας της σωθει η κατασταση. Οντως η θεα ηταν καταπληκτικη, αλλα η μαρινα εκλεβε, δεν στηνοταν καλα και σηκωνε την μεση της. Καποια στιγμη γυριζει για ιεραποστολικο με ωραιο ανοιγμα και οταν μπηκα 2-3 φορες μεσα της ειπε το θεϊκο "αντε μωρο μου τελειωνε με περιμενει πελατης" Στην ερωτηση μου εγω τι ειμαι? δεν ειμαι πελατης? εκεινη εβλεπε την κουρτινα. Εδω να σημειωσω οτι κανεις δεν μας πιεσε, ουτε η τσατσα φωναξε-εβηξε-ανοιγοκλεισε μουσικη η φωτα κλπ. Με τα χιλια ζορια τελειωσα για να μη κλαψω το 20αρικο και την εστειλα στο καλο. Εν κατακλειδι η Μαρινα απευθυνεται σε καβλωμενους 20αρηδες για πηδημα fast forward. Το θεμα ειναι εαν οι 20αρηδες την προτιμησουν.Σε αυτο τον οικο εχω τιμησει το Μαρακι που ηταν μαζι με την Ελλη, την Ελλη , την Πωλινα και την ζουμερη πιπινα Κατερινα. Καμμια μα καμμια δεν βιαζοταν. Η πολιτικη δε της τσατσας ειναι αψογη. Ε τωρα επεσα στην εξαιρεση του κανονα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.209
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού