Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα από Φυλής στην 3η βάρδια. Επίσκεψη στον ημιώροφο του εν λόγω οικήματος (Αννόσπιτου). Ένα από τα πιο καθαρά και περιποιημένα σπίτια της περιοχής.

Η Άνκα είναι μια φρέσκια παρουσία, μελαχρινή Ρουμάνα με κοντά μαλλιά, πολύ μικρή, γύρω στα 18, πολύ μικροκαμωμένη, μετά βίας στο 1.50 χωρίς τακούνια, με ένα πολύ όμορφο χαμόγελο και όμορφο προσωπάκι... 2η ημέρα που εργάζεται στην περιοχή. Απλό πρόγραμμα.

Μου έκανε εντύπωση που πριν μπω είχε 2 δωμάτια, έναν που την είχε πάρει για 1 ώρα και ευτυχώς τελείωνε όταν πήγα και έναν άλλον που βγήκε πολύ ικανοποιημένος από το δωμάτιο. Είπα να το ρισκάρω και να μπω...

Μπαίνει στο δωμάτιο χαμογελαστή, μαζεμένη μεν, αλλά δεν τη λες και ντροπαλή. Πετάει ένα "hello". Βγάζει τις γόβες και κάθεται γονατιστή μόνο με το στινγκάκι πάνω στο κρεβάτι. Με κοιτάει πονηρά... Πάω να τη φιλήσω στο στήθος και μου πλασάρει μια μια τις ρώγες τις να την γλείψω... Στο λαιμό την είδα να γαργαλιέται, οπότε δεν ασχολήθηκα πολύ ούτε και δοκίμασα για στόμα...

Την ξάπλωσα σιγά σιγά, της έβγαλα το στρινγκάκι και άρχισα να τη φιλάω από πάνω μέχρι κάτω... Είχε πολύ απαλό δέρμα και καθαρό, το μουνάκι της ήταν επίσης καθαρό με πολύ κοντές τριχούλες. Όταν άρχισα να τη γλείφω, ένιωσα κάποια απαλά τινάγματα... Έκλεισε τα μάτια, άρχισε να αναστενάζει και το μουνάκι της άρχισε να πάλλεται. Τα χέρια της είχαν κοκκαλώσει σε όρθια στάση, την έβλεπα πως βρισκόταν σε έκσταση και γούσταρα...

Είχα καιρό να γλείψω κάποια τόση πολλή ώρα σε μπουρδέλο, γύρω στα 10 λεπτά. Ήξερα ότι έκανα μαλακία, γιατί αποκλείεται να τελείωνα πριν το 20λεπτο, αλλά δεν μπορούσα να το αφήσω ανικανοποίητο το μικρό που πρέπει να ήρθε κάνα 2 φορές σε οργασμό και δεν σηκωνόταν με τίποτα...

Φωνάζει η τσατσά εκεί κάπου στο 10λεπτο: "πιο γρήγορα μωρό μου". Δεν κατάλαβε η κοπέλα βέβαια, απλώς ανασηκώθηκε και πήγε να ανοίξει το προφυλακτικό. Το άνοιξε κάπως δύσκολα, δείγμα αρχάριας, έκανε και μία πίπα αρχάριας με πολύ χέρι και ελάχιστο κεφαλάκι και μετά από μόνη της ανέβηκε από πάνω.

Δεν είχε βάλει κρέμα, νορμάλ αίσθηση και ανασηκωνόταν με δύναμη, σαν να γούσταρε, χωρίς βιασύνες. Τη γύρισα και εγώ σε ιεραποστολικό μήπως προλάβω και τελειώσω. Και πάλι ένιωσα να γουστάρει και να αναστενάζει, χωρίς να νιώθει βιασύνη.

Η τσατσά ξαναφώναξε, μετά από λίγο κτύπησε και πόρτα στο 20λεπτο περίπου. Ε εκεί η κοπέλα κατάλαβε ότι πρέπει να φύγει. Οκ, έβλεπα ότι δε θα τελείωνα όπως ήθελα και την άφησα να φύγει. Δεν ένιωσα άσχημα, μου άρεσε η όλη φάση κι ας μην τελείωσα. Προτίμησα να το αφήσω έτσι από το να πιρφορίσω με το χέρι ή να εκνευριστώ ή να κρατήσω με το ζόρι την κοπέλα περισσότερο.

Σαν επίλογο, νομίζω πως έκανα μαλακία που δε σταμάτησα το γλείψιμο γρηγορότερα, αλλά τι να γίνει... Από κει και πέρα, είναι ένα ορεξάτο πιπίνι, σπάνια βλέπεις κοπέλα να γουστάρει να κάνει αυτή τη δουλειά (προφανώς επειδή είναι τόσο φρέσκια) και μόνο και μόνο για αυτό πέρασα αρκετά καλά. Άλλοι ίσως να μην πέρναγαν... Αν έπρεπε να αναλύσω περαιτέρω τη βαθμολογία μου: Διάθεση κοπέλας 9, Συμμετοχή 7, Υπηρεσίες 5. Μ.Ο.=7.

Καλά να περνάτε και να προσέχετε που ξοδεύετε τα λεφτά σας. Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
Ορεστη διαβαζω στις κριτικες σου οταν πας σε μπουρδελο ή μαλακια θα τραβηξεις στο τελος ή δεν θα χυσεις. Πας στα μπουρδελα να ικανοποιεις τις πουτανες μορε μαλακα και φευγεις με τον πουτσο πετρα ? Ποια εκσταση μορε μαλακα ενοιωσε απο τα γλυφομουνια τα δικα σου κουρασμενη ηταν η κοπελα απο τις πουτσες που μπηκανε στο μαγαζι και ξαπλωσε να ξαπωστασει. Σε εχει φαει η μαλακια, αργει να γινει και το πολλ του μιστερ ΜΑΛΑΚΑ να σε βαλουμε στον θρονο !!! Ξυπνα ΥΠΝΕ !!!!
Π
πιπης___
14 Φεβρουαρίου, 2014
Φτανει το προμόσιον ...
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

βλεπω με διαβαζεις φανατικα, αλλα φαινεται διαβαζεις μονο τα μισα.

εγω κανω αυτό που γουστάρω στα μπουρδελα και μπορει να μου αρεσει και να παραμυθιάζομαι λιγο στο σεξ, βεβαια νομιζω εχω την πειρα να ξεχωρισω το ψευτικο από το αληθινο, μην υποτιμας τη νοημοσυνη μου...

τις περισσοτερες φορες τελειωνω κανονικα στα μπουρδελα, δεν τελειωνω κανονικα αν δε μου αρεσει πολύ η κοπελα η αν εκεινη τη μερα γουστάρω να κανω κατι άλλο, όπως πχ γλυφομουνι... εσυ δεν μπορεις να καταλάβεις γιατι μπορει εμενα να μου αρεσει αυτό, οκ...

ισως επειδή εγω γαμαω σχεδόν κάθε μερα οποτε θελω να βγαλω κι αλλα γουστα και όχι μονο να χυσω, ενώ εσυ δεν εχεις αυτή τη δυνατοτητα και οποτε πας, πας για να ξελαφρωσεις... εγω παω για να περασω καλα...

υγ: παντως εγω περιγραφω απλα τα γεγονοτα και δε νομιζω ότι βαζω πολλα κοσμητικα, αρα βοηθαω με αυτά που γραφω και εχω μια αντικειμενικη ματια, οσο γινεται, δεν αξιζω το μαυρισμα καποιων... τεσπα...
O
Orestis_Kou
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3