Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική και ελπίζω να είστε επιεικείς μαζί μου..Θα μπορούσα να γράψω άπειρες κριτίκες καθότι χρόνια στο σπορ αλλά δυστυχώς η έλλειψη χρόνου δε μου το επιτρέπει και αύτος είναι και ένας λόγος που κάθε φορά πηγαίνω στοχευμένα για να σπρώξω χώρις να κάνω την καθιερωμένη μπουρδελότσαρκα που κάναμε πιτσιρικάδες.Ας μη μακρυγορώ όμως,πάμε να δούμε τι εντυπώσεις μου για τη Θεά αυτή milfara...
Η Τζούλια λοιπόν είναι μια γυναικάρα,εμφανισιακά όπως την έχουν περιγράψει παρακάτω οι συναγωνιστές η οποία όμως αν είστε μέχρι 30 ετών σχετικά εμφανίσιμοι αλλά πάνω απ'όλα ΚΑΘΑΡΟΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΟΙ,τότε μάγκες θα φύγετε απο κει μέσα και θα τρέμουν τα πόδια σας...
Γλωσσόφιλα χωρίς να μπορώ να την ξεκολλήσω από πάνω μου,πίπα θεική,λαρυγγωτή και με full φτύσιμο και σάλιο,body to body αίσθηση σαν να πηδάς τη γειτόνισσα που σε έχει αποθημένο απο μικρό παιδάκι και γενικά μια φάση τρελή,τόσο που να μη θες να φύγεις...
Η γυναίκα το 'χει και γουστάρει να γαμιέται,τέλος.Στάνταρ vfm για μένα,το οποίο βέβαια δε σημαίνει ότι θα είναι και για οποιονδήποτε άλλο,καθώς όπως είπα για να συμβεί κάτι ανάλογο θα πρέπει να πληρούνται κάποια κριτήρια.
Αυτά από εμένα και συγνώμη στους συναγωνιστές που δεν μπορώ να βοηθήσω όπως πρέπει στον τομέα των κριτικών και ενημερώσεων.
Να είστε καλά και να γαμάτε αβέρτα!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚουλΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού