Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίγο πρίν την λήξη της 2ης βάρδιας,ανεβήκαμε πάνω μαζί με Oresti και Βeverly,για να περάσω με την Χριστίνα που είχα από καιρό στο νου.Ηταν παρέα με την Αντέλα την οποία δεν είδαμε γιατί ηταν στο δωμάτιο.
Βγαίνει η κοπέλα και κάνει το σαλονάρισμά της.Ο ψηλός ομως με δείχνει και της λέει να ασχοληθεί με μένα γιατί εγω ηταν να περάσω μαζί της.Η Χριστίνα ειναι μια αδύνατη μικροκαμωμένη κοπέλα με μαυρα μαλλιά μέχρι τους ώμους,μικρό και σφιχτό στήθος,και όταν την κοιτάς
σου βγάζει κατι το σοβαρό,το επαγγελματικό,δεν ξερω πως να σας το περιγράψω,οτι ξέρει πως γίνεται αυτή η δουλειά τελοςπάντων! Με συνοδεύει στο δωμάτιο που βλέπει απένατι το 27.
Αργησε 5-6 λεπτάκια να μπει στο δωμάτιο και μου ζητησε συγνώμη!Η ωρα ηταν 23:30.Φανταζόμουν από πριν πως περιπου θα ηταν στο δωμάτιο,και επεσα μέσα περιπου.Ξεκίνησε με διάφορα φιλιά στο στήθος,σε σχετικά γρήγορο ρυθμο,και μετά με ρώτησε αν θελω πίπα με ή χωρίς.Παντα οταν με ρωτάνε τους λεω με προφυλαχτικό.Αν δεν με ρωταγε θα την άφηνα χωρίς!Η πίπα της αρκετά καλή, όπως είναι σε όλες πάνω κάτω,και σε νορμάλ ρυθμούς .Υστερα με ρώτησε αν θελω να ανεβει αυτή πάνω μου, η εγώ!Ανεβηκε πρώτα αυτή!Πολυ καλή συμμετοχή,και ειχα αρκετά καλή αισθηση!Το πολύ καλο λεπτό και σφιχτό της σώμα με έκανε να ειμαι καυβλωμένος σε όλη την διάρκεια χωρίς να χαλαρώσει ουτε λίγο!Γλώσσα Οπως ηταν απο πάνω πεταγε και μερικά φιλιά στο λαιμό που με βοηθούσαν αρκετά!
Υστερα μου λέει χαριτολογώντας..ελά τωρα εσύ απο πάνω για να κουραστείς και εσυ..Μεγάλο χαμόγελο Πολυ καλό στήσιμο,(όχι σαν καποιες αλλες που δεν ξερουν πως να βάλουν τα πόδια σου και μπλεκεσαι)και πολύ καλή αισθηση οτι γαμάς ρε παιδί μου γυναίκα και όχι πτώμα.Εκεί κάπου τελειώσα.Ηταν λιγο βιαστική λίγο στην αρχή,μπηκε με φόρα που λένε,αλλά μετά εκοψε ρυθμούς.Στην διάρκεια του σεξ δεν εδειχνε να βιάζεται καθόλου,και αυτό μπορώ να το πω με βεβαιοτητα γιατί οταν διακρίνω βιασύνη πέφτει η σημαία και τέλος.Μόλις τελείωσα καθισε κανα πεντάλεπτο ακόμα για κουβεντούλα,στο χαλαρό.Συνολικά ηταν μέσα 14 λεπτά,χωρίς ενόχληση απο τον κυριο Άρη που ήταν υπηρεσία!Να πώ οτι δεν υπήρχε κλίμα Gfe,η Χριστίνα είναιστυγνή επαγγελματίας! Μεγάλο χαμόγελο
Δεν ξέρω αν γενικά έτσι είναι η Χριστίνα ή αν μπορεί και καλύτερα.Θελω λοιπον να την ξαναδοκιμάσω,αλλά να ερθω νωρίτερα και όχι μισή ωρα πριν σχολάσει!
Εν κατακλείδι λοιπόν ,πέρασα αρκετά καλά,και στο επόμενο ραντεβού θα έχω πλήρη εικόνα!Φιλιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού