Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διερχόμενος τη στενή εξώπορτα, ανέβηκα τα παμπάλαια ξύλινα σκαλοπάτια.
Στο έρημο από κόσμο ημιφωτισμένο σαλόνι με υποδέχτηκε μία μεσόκοπη υπηρεσία.
– Καλημέρα˙ τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια, πισωκολλητό, με 10 ευρώ!
Λίγο πριν τελειώσει την παρουσίαση, πλησίασε μία χαμογελαστή μετρίου αναστήματος μαυρομακρυμαλλούσα νεαρή, με όμορφα μάτια κι ανάγλυφα χείλη, ενώ βγάζοντας το λευκό μπουρνούζι που φορούσε, αποκάλυπτε ένα καλοσχηματισμένο μεσαίου μεγέθους στήθος και μία καλλίγραμμη σιλουέτα.
– Αστέρι, κούκλα! Καλό σεξ, σιγά σιγά, καλό τσιμπούκι! συμπλήρωνε η τσατσά.
– Πώς σε λένε κούκλα;
– Λάουρα! απάντησε μ' ένα όμορφο χαμόγελο.
– Λάουρα..., έκανα κοιτάζοντάς την και στη συνέχεια είπα αποφασιστικά: «Θα περάσω!».
Καθώς έβγαζα το χαρτονόμισμα απ' το πορτοφολάκι μου, εκείνη, έχοντας σκύψει ακριβώς από πάνω, άπλωνε το χέρι της για να το πάρει.
– Πού έχει κρεμάστρα; ρώτησα την υπηρεσία καθώς περνούσα στο κατακόκκινο, ικανοποιητικό δωμάτιο.
– Εντώ εντώ! μου έδειξε αριστερά και έκλεισε την πόρτα.
Η Λάουρα μπήκε μετά από λίγο φορώντας ακόμα το μπουρνούζι της.
– Γεια σου μωρό! Εντάξει; ρώτησε χαρούμενα.
– Γεια σου, ωραίο μπουρνούζι! σχολίασα καθώς σκούπιζα τα χέρια μου με χαρτί τουαλέτας.
– Κρύο κρύο! έκανε και με μία κίνηση το άφησε στο κρεβάτι.
Βλέποντάς την έτσι τσίτσιδη, φορώντας μονάχα το κιλοτάκι της, ο ίμερος άρχισε να με κυριεύει! Το αποτέλεσμα ήταν να χυμίξω στα μαστάρια της, που εδώ και ώρα με προκαλούσαν˙ απ' το σαλόνι! Ετσι κι εγώ τα έγλειψα-ρούφηξα, χουφτώνοντας-χαϊδεύοντας παράλληλα το σφριγηλό κωλαράκι της και τα ωραία αλλά αξύριστα πόδια της.
Εκείνη απλά με είχε αγκαλιάσει.
– Θέλεις προφυλακτικό; ρώτησε κάποια στιγμή, έχοντας προφανώς καταλάβει τη ύπαρξη της στύσης μου.
Η χρησιμοποίηση του συγκεκριμένου ρήματος μ' έκανε προς στιγμήν ν' αναρωτηθώ μήπως πρόσφερε ελεύθερο στοματικό σαν έξτρα, αλλά δεν επέμεινε και μαλλον δεν θα εννοούσε τίποτα περισσότερο, από το να μου βάλει την καπότα.
Μετά από μία αρκετά σύντομη πίπα, τη γάμησα σε 2 στάσεις: Πισωκολλητά γονατιστά, όπου στήθηκε καλά και με άφησε να παλινδρομήσω στον δικό μου χαλαρό ρυθμό, και ιεραποστολικά, όπου νιώθοντας τις βυζάρες της κάτω απ' το στήθος μου και ανασαίνοντας δίπλα στο αυτί της, έχυσα ολοκληρώνοντας τη συνεύρεση.
Ομορφο κορίτσι η Λάουρα, αξιέραστο. Πάντως, ευτυχώς που στην αρχή το καυλί μου ανταποκρίθηκε με τη θέα της και μόνο, γιατί εάν περίμενα από εκείνη κάτι περισσότερο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2014
καλησπερα φανουρη ευρυματικος ο ορος που χρησιμοποιησες ωραιος +1
10 Φεβρουαρίου, 2014
Πάλι γάμησε ο μπάρμπας!
+1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2