Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για τη Μαρία είχα γράψει πριν κάτι μέρες για συμμετοχή σε παρτούζα και είπα να μην ξαναγράψω, αλλά με παρακάλεσε ένας φίλος να πω 2 λόγια...

Με την κοπέλα έχω περάσει 4-5 φορές το τελευταίο διάστημα και υπάρχει καλό κλίμα μεταξύ μας... Όποτε με βλέπει στο σαλόνι, έρχεται και με αγκαλιάζει και παραμερίζει όλους τους άλλους, πράγμα που εκτιμώ ιδιαιτέρως... Γενικά χαίρεται που με βλέπει και έχει διάθεση για κουβέντα, κι αυτό είναι καλό... Από πρόγραμμα, απλό χωρίς 69, στα 10 ευρώ, κάνει παρτούζες με άλλες κοπέλες, αλλά δεν μπαίνει με 2 άνδρες, αν αυτό ενδιαφέρει κάποιον...

Η Μαρία είναι μια κοντούλα μαυριδερή τσιγγάνα- "τουρκογύφτισα" με αρκετά σφιχτό σώμα, μικρό στήθος 1.5αρι και φοβερό κωλαράκι... Εμένα με καυλώνει αμέσως μόλις τη δω στο σαλόνι και το 10αρικο φεύγει εύκολα... Στην αρχή νόμιζα πως είναι Αλβανίδα επειδή μίλαγε τέλεια Ελληνικά. Η ίδια δηλώνει Ρουμάνα, αλλά παίζει να είναι καμιά τσιγγάνα "Ελληνίδα" από το Ζεφύρι που ντρέπεται να το λέει και που βγάζει το χαρτζιλίκι της από αυτή τη δουλειά. Δεν είναι από αυτές που δουλεύουν πολλές ώρες, πιάνει γύρω στις 6 το απόγευμα και στις 11 σχολάει, ενώ έχει και πολύ συχνά ρεπό... (Τα λέω αυτά από την άποψη ότι έχει διάθεση συνήθως, δεν είναι ξεπατωμένη.)

Στο δωμάτιο, από τη 2η φορά κιόλας κάνει πάνω κάτω το ίδιο πρόγραμμα, αγκαλιά με το που θα μπει με φιλάκια στο μάγουλο, στο λαιμό, ίσως και στο στήθος (λίγο μπίρι μπίρι). Ανεβαίνει από πάνω μου, μου πιάνει την πούτσα ή τρίβεται στην πούτσα μου με τον κώλο μέχρι να καυλώσω (αν και καυλώνω αμέσως μαζί της) και μετά βάζει το προφυλακτικό και κάνει μια αρκετά καλή πίπα, βαθιά χωρίς χέρι και χωρίς δόντι, σχετικά καλής διάρκειας...

Στην αρχή γύρναγε στα 4 να τη γαμήσω, αλλά κατάλαβε ότι με βολεύει καλύτερα ιεραποστολικό. Το σουτιέν μία το βγάζει, μία δεν το βγάζει, τις γόβες δεν τις βγάζει... Στο σεξ, πολύ καλή συμμετοχή, στενό μουνί χωρίς να βάζει κρέμα στο δωμάτιο (πολύ καθαρή, πλένεται μετά από κάθε πελάτη) φιλάκια όλη την ώρα στο στήθος μου και στο λαιμό, πονηρά βλέμματα, συνεχής επαφή με τα μάτια, ενώ, αν και δε με έχει αφήσει να τη φιλήσω στο στόμα, τα στόματα μας έχουνε έρθει πολύ κοντά... Γενικά δείχνει κάπως να το ευχαριστιέται ή έστω προσπαθεί, αν και ξέρω ότι δε γουστάρει να τη γαμάς πολλή ώρα...

Μαζί της δεν κρατάω πολύ, στα 3-4 λεπτά τελειώνω... Αν δεν έχει πολλούς πελάτες, κάθεται 1-2 λεπτά και μιλάμε. Μου λέει αν της πάνε τα εσώρουχα, αν της πάνε τα μαλλιά της, αν της πάνε οι γόβες, και ότι την επόμενη φορά που θα πάω θα μου δείξει τα καινούρια παπούτσια που θα πάρει ξέρω γω. Με όλους το κάνει, είναι ωραιοπαθής, ακούω και με την τσατσά να ρωτάει τέτοια πράματα... Στο δωμάτιο έχει καθίσει από 4 έως 10 λεπτά σκεφτείτε.

Μου λέει ότι όποτε πάω της φέρνω γούρι και γενικά από τον τρόπο που μου φέρεται πιστεύω πως με συμπαθεί και έχουμε καλή χημεία και συνεννόηση. Τα ελληνικά της άψογα, αποκλείεται να είναι στην Ελλάδα μόνο από το καλοκαίρι που δουλεύει εκεί...

Εντάξει, τίμιο 10αρικο νομίζω, τώρα δεν ξέρω αν είναι σε όλους έτσι ή αν όλοι θα τη θεωρήσουνε καλή όπως εγώ... Γούστα είναι αυτά...

Να περνάτε καλά και να προσέχετε που ξοδεύετε τα λεφτά σας... Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2014
Μια φορα στο σαλονι ενο περημενα να δω και μια αλλλη κοπελα που ηταν μαζι ,με κοιταγε με δολοφονικο βλεμα και ουτε ενα χαμογελο δεν εσκασε...Ειναι ωραιο μουνακι αλλα δεν μουκανε το κλικ.....Με οσες εχω παει στο μεταξουργειο[και ειναι πολλες..]μονο η μαρια απο αλβανια ειναι καλη ψυχη...Οποτε φερτε πισο την μαριαααα Γερο-μύστης Παντοσ πολυ καλη η κριτικη σου αν και πιστευω δενη η χημεια σας...Αλλα μια σωστη πουτανα ειναι πουτανα με ολους....Γερο-μύστης
11 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε ISINAS κι εγώ για εκείνη την Μαρία που λες έχω να θυμάμαι τα καλύτερα.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2