Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 38 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
αντίκρυσα μια ψηλή μελαγχροινή, μελαμψή , με κινεζοειδούς τύπου βλεφαρικές σχισμές και παρότι το ντραρντανοειδούς τύπου σώμα της ενείχε τον κίνδυνο , ότι αντί για αιδοίο ανάμεσα στα σκέλη της να είχε μια πιο ευμεγέθη κλειτορίδα , ωστόσο ενέδωσα στον πειρασμό υποκινούμενος απο κινεζολαγνικά ένστικτα.
τελικά ήταν όντως γυναίκα, γιατί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ψηλαφήσω την αιδοιική της σχισμή .
δεν ήταν εφικτό να αιφαιρέσει το πάνω μέρος των ιματίων της , και έτσι κατανόησα απο την αρχή ότι έπρεπε να επιστρατεύσω την φαντασία μου και πολύ ενέργεια για να εκκενώσω γιατί το αντικείμενο που είχα μπροστά μου δεν θα με βοηθούσε και πολύ.
πεολειχία σε πεσμένο πέος και αφού επετεύθη μια μέτριως συνουσιοεπαρκής στύση τοποθετήθηκε η κοπέλα "κυνικά" αναμένωντας την διείσδυση, η οποία ποτέ δεν συνέβη.
ενδεχομένως η στύση να ήταν μέτρια , ίσως η στάση μας να μην επέτρεπε την επαφή , το αποτέλεσμα ήταν ότι η στύση έχασε μεγάλο μέρος της αιμάτωσής της.
κάθησα ύπτια και κείνη μου τον έπαιζε χειροκίνητα με γυρισμένη την πλάτη, σίγουρα μπορούσα να τελειώσω έτσι , αλλά την έδιωξα ευγενικά γιατί ήθελα να γευτώ μια πιο συμμετοχική παράτριψη και να ικανοποιήσω αλλού τους πόθους μου.
οικτρή παράτριψη εν ολίγοις.
ντυθηκα πετάχτηκα σαν ελατήριο και βγήκα πάλι στο σεργιάνι της φτηνής απόλαυσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2014
Τελεια η κριτικη σου τυπε μου,και σωστα επραξες και εφυγες,ειναι πολυ ασχημο ενο προσπαθεις να ερθεις σε οργασμο,η κοπελα να σε απαξιονη με τετοιο τροπο,οποτε σπευδουμε και την απαξιονουμε εμεις απλα φευγοντας..Γερο-μύστης
09 Φεβρουαρίου, 2014
καλημερα φιλε χαρα στο κουραγιο σου να περασεις σε αυτο το σταβλο ειναι ενα απ τα πλεον παρακμιακα μαγαζια+1
09 Φεβρουαρίου, 2014
" αντί για αιδοίο ανάμεσα στα σκέλη της να είχε μια πιο ευμεγέθη κλειτορίδα " !!! απλά έγραψε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο !! μία απορία : Ημερ/νια επίσκεψης 15-02-2014 μα καλά επίσκεψη...στο μέλλον ΄έκανες Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; ??
09 Φεβρουαρίου, 2014
είχα καιρό να φάω φόλα,
και έλεγα :"εγώ πότε θα φάω φόλα? " Χμμμ;
οπότε την έφαγα και ησύχασα ! Μεγάλο χαμόγελο
09 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νιώθω πολύ όμορφα στην παρακμή !
09 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όταν έφτασα σπίτι ήταν κυριακή ενώ η κατάθεση έγινε σαββατο βράδυ
οπότε έγινε αυτό το μικρό χρονικό λαθάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6