Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημερι παρασκευης και αφου ειχα ρεπο κατεβηκα μια βολτα γκαζι για κοφυ και ειπα να περασω απο κωσταντινουπολεως να βρω την ναταλια την προγκιλφ,η οποια ομως δεν δουλευε και στην θεση της ηταν παλι μια με το ονομα ναταλια με ξανθο κοντο μαλλι που παλιοτερα ειχε δουλεψει αλκιβιαδου16Β και διδυμου18.Η ναταλια ηταν σαφως πιο αδυνατισμενη σε σχεση με το παρελθον με αρκετα καλο σωμα και αφου το σκεφτηκα λιγο λεω ας περασω δινω το20ευρω και μετα απο λιγο ερχεται η ναταλια με αρκετη διαθεση ομως οταν εβγαλε το ολοσωμο εσωρουχο που φοραγε τα βυζια της ηταν πεσμενα και ιδιαιτερα μικρα πραγμα που με ξενερωσε λιγο αλλα η ναταλια ειχε διαθεση για γλειψειμο αρχιδιων αφου μου τα σκουπισε με ενα μαντηλακι γενικα ηταν δεκτικη στο δαχτυλο στο μουνι της αλλα αυτο που δεν μου αρεσε ηταν το πολυ χαρωμενο σωμα της που σε συνδιασμο με τα πεσμενα βυζια ειχε σαν αποτελεσμα να μην φτιαχτω αρκετα οποτε ειχα μια μετρια καυλα σιγουρα σε ολους θα εχει τυχει μια γκομενα να μην σας καυλωσει οπως θα θελατε οποτε τη γυριζω σε ιεραποστολικη σταση και μετα απο λιγη ωρα τελειωσα με δυσκολια.Γενικα ηταν μια αποτυχημενη καταθεση για μενα η σημερινη χωρις ομως να εχει την ευθυνη η κοπελα αυτη εκανε τη δουλεια της σωστα μπορω να πω απλα εγω πηρα το ρισκο μιας επιλογης δεν πειραζει αυτα ειναι μεσα στο προγραμμα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2014
πολυ καλη η κριτικη σου
D
dinopono
08 Φεβρουαρίου, 2014
ευχαριστω φιλε dinopono για το σχολιο να σαι καλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2