Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έφτασα Μεταξουργείο κατά τις 7 το απόγευμα,με την βροχή να πέφτει στο πλακόστρωτο της Ιάσωνος..... Έκανα μια βολτίτσα Κολωνού και επέστρεψα να τιμήσω την μαυρούλα Εύα.....
Είχα ανάγκη να περάσω μαζί της διότι έχω ξεχάσει πότε ήταν η τελευταία φορά που πέρασα με έγχρωμη......στα ενδότερα!
Η Εύα είναι μια κλασική εκπρόσωπος της Αφρικανικής Ηπείρου με τουρλωτό κωλαράκι (το δίνει με 15€)....2,5 βυζάκι!Γλώσσα

Αφού είπε ότι με 10€ κάνει 69 έδωσα τα χρήματα και είπα να καθαριστεί ώστε να την γλύψω!

Σε 5 λεπτάκια ήρθε δωμάτιο και ξάπλωσε δίπλα μου μπρούμητα,μην κάνοντας τίποτα....
Της έτριβα το μουνάκι πάνω από το εσώρουχο και άρχισε να φτιάχνεται.......μου έβγαλε το εσώρουχο....όπως επίσης και το δικό της...
Το σουτιέν δεν το αφαίρεσε εντελώς...... - δε με χάλασε -....απλά το κατέβασε...

Της είπα για 69 και έγινε επιτόπου....ενώ μου πέρασε προφυλακτικό.....Μεγάλο χαμόγελο

Το τσιμπούκι της ήταν κάπως μονότονο....αλλά εγώ είχα αφοσιωθεί στο μουνάκι της που είχε μια ωραία μυρωδιά καθαριότητας....
Γενικά ήταν πολύ καθαρή,σπάνιο για μαύρη....πράγμα που με έφτιαξε ευχάριστα!

Αφού έγλυψα αρκετά της είπα να έρθει από πάνω 1η στάση.........άρχισε να χτυπιέται ωραία πάνω στο καυλί μου......ενώ χούφτωνα τα βυζάκια της!

2η στάση ιεραποστολικό......με όμορφους αναστεναγμούς από μεριάς της...
Πήγα να γλύψω λίγο βυζάκι,αλλά γαργαλιόταν και σταμάτησα.......Μεγάλο χαμόγελο

3η και τελευταία στάση πισωκολλητό.....σε χαλαρούς ρυθμούς.....μέχρι που κατάλαβα ότι ερχόταν το τέλος.....και άρχισα να γαμάω με μεγαλύτερη ένταση...έχοντας θέα την κολάρα της......έτσι μετά από λίγο τελείωσα.......



Συμπέρασμα....


Είχα άνεση χρόνου (12 λεπτάκια)....χωρίς ενόχληση.....η κορασίδα ήταν καθαρή....και δεν δυσανασχέτησε με κάτι (εκτός του ότι γαργαλιόταν όταν ήθελα να γλύψω βυζάκι)...
Θα την ξαναπάρω κάποια στιγμή,όταν θα έχω όρεξη για πρωκτικό......
Καλά να περνάτε παίδες.....και προσοχή όταν βρέχει,γλυστράει ο δρόμος (παραλίγο να έτρωγα τούμπα σε κάποιες φάσεις.... Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο )....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2014
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

ΑΡΧΗΓΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
07 Φεβρουαρίου, 2014
εφαγες Σοκολατινα μυστη μου.ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
07 Φεβρουαρίου, 2014
Thanks @amjik & @dimmits! Γερο-μύστης
07 Φεβρουαρίου, 2014
billy13 εγγυηση Γερο-μύστης
D
dinopono
14 Φεβρουαρίου, 2014
Πήγα ρε γαμώτο μου πρόσφατα απόγευμα αλλά δεν την πέτυχα - ήταν η γνωστή ξανθιά εκεί.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5