Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
έκτακτη καταδρομική, καθώς η καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο.

τυχαία συνάντηση με τον γίγαντα sotirof και μικρή τσάρκα μέχρι να κλείδωση ο στόχος που δεν ήταν άλλος από την Ιζαμπέλα.

μια μελαχρινή ψιλή κοπέλα, με κορμάρα, και κωλαρά, και μικρό βυζάκι, το μονο της μειονέκτημα είναι το άγρια χαρακτηριστικά στο πρόσωπο της,
το σαλονάρισμα της αρκετά προκλητικό, σε συνδυασμό με την κορυφαία υπηρεσία της περιοχής, Έυα που εμπιστεύομαι τα λεγόμενα της καθώς οποτε έχω περάσει με κοπέλα της, έχω ικανοποιηθεί απολύτως πέφτει το 20ρίκο και μπουκάρω

μικρή αναμονή καθώς ο προηγούμενος συνάδελφος ήταν ταχύτατος

είσοδος στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη, με χαμόγελο, και χορευτική διάθεση, κάπως έτσι πετάει το στριγκακι της και ανεβαίνει από επάνω μου και αρχίζει τα τριψίματα, και τα γλειψίματα, σε λαιμό κοιλια, στήθος, και γενικός παντού από την μέση και επάνω.

μετά από λίγη ώρα ξεκίνημα του στοματικού αρκετά καλού με αλλαγές σε ρυθμό και στιλ,
ποτε βαθύ ποτε να τον γλύφει εξωτερικά και ποτε μονο με γλώσσα στο κεφάλι και μερικά deap throat

και αφού κόντεψε να επέλθει το μοιραίο την σταματάω για να γαμήσω και λιγάκι,

πρώτη στάση εκείνη από επάνω σε ήρεμους ρυθμούς αργά και αισθησιακά αρκετές φορες έφερε το πρόσωπο της πολύ κοντά μου, ενώ συνέχισε να μου γλύφει τον λαιμό, και εγώ περιποιήθηκα αρκετή ώρα το μικρό στήθος της με τη μυτερή ρόγα,

επομενη στάση εγώ από επάνω που παρα το ύψος της, και τα μακριά της πόδια, είναι αρκετά ευκίνητη και τις άλλαξα αρκετές θέσης, για καλύτερη απόλαυση

ενώ για τέλος την γύρισα στο πλάι που μετά από λίγο
τελειωσα,

μια πολύ καλή κατάθεση με μια κοπέλα που το το το τιμάει 20ρίκο, δεν κάνει παπάδες αλλα αυτά που υπόσχεται στο σαλόνι τα κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2014
αδερφς μηπως ειναι η γνωστη ισαβελλα απο ελλης 3???απαντα σε παρακαλω την ψαχνω καιρο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1