Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
72 ώρες αποχής, και τα στερητικά συμπτώματα εκδηλώθηκαν με υπερδραστηριότητα του αυτονόμου , ευερέθιστη και απότομη συμπεριφορά.
κατέβηκα μετάξι, η αμμωνία απο τα ούρα και η κοπρική οσμή που αναδόταν απ'τα πεζοδρόμια , και το όλο σκηνικό παρακμής με ερέθισαν.
ήμουν σφιγμένος και αφού περπάτησα μερικά πορνεία άρχισα να αισθάνομαι καλύτερα μέχρι που διάλεξα ένα διακορευμένο τσουρκάκι στην τύχη.
νομίζω ήταν κοντρόχοντρούλα χαμογελαστή , μέτριο στήθος, καστανοανοιχτόχρωμο μαλλί και η μοναδική προϋπόθεση που θα πήγαινα μαζί της ήταν να μου απασχολήσει το μυαλό μόνο στην διάρκεια της σαρκικής παράτριψης.
εισήλθε και την καλωσόρισα ευχάριστα.
αποκάλυψε δύο μέτριους μαστούς σκουροβυσσινόχρων θηλών , οι οποίοι αποτέλεσαν
αντικείμενο στοματολαγνικής ικανοποίησης, γεγονός που το δέχτηκε ευχάριστα και ανταπέδωσε με κάποιες προκαταρκτικές θωπείες και λειχίες.
ήμουν χαλαρός και η αιμάτωση δεν είχε πρόβλημα να κατέλθει προς την γεννετική μου χώρα
εξασφαλίζοντάς μου μια εύκολη στύση.
η πεολειχία της ήταν περιορισμένη στην βάλανό μου , πιθανόν η στοματική της κοιλότητα
να είχε μικρή χωρητικότητα
στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου , και άρχισε να πεοπαλινδρομεί την πυελική της κοιλότητα , στηρίζοντας τον κορμό της , με τα χέρια της τα οποία ακουμπούσαν στο στήθος μου.
αλλάξαμε στάσεις , με εμένα να αναλαμβάνω τον ρόλο της ενεργητικής ικανοποίησής της ,αφού έκανα μια μικρή παράκαμψη δακτυλικής κολπικής διείσδυσης.
η μικρή της οπή ήταν ζεστή και στις φαλλικές μου διεισδύσεις η πύελός της παλλόταν όμορφα, μέχρι το σπερμοεκκενωτικό τέλος.
καθότι εργαζόμενη πόρνη , με αποδέσμευσε απο την παρουσία της και μου χάρισε την δυνατότητα να απολαύσω ελεύθερος άλλη μια ευφοριστική εκκένωση , την οποία ήθελα να την κρατήσω για όσο περισσότερο μπορούσα , περπατώντας αργά και καπνίζοντας στα σκοτεινά σοκάκια της ομόνοιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2014
Φίλε rigormorti, γι' άλλη μια φορά «ψήφισες φιλί και ηδονή, καταψηφίζοντας τοκετό και κύηση».
Ωραία κριτική!
+1 (2/2)
06 Φεβρουαρίου, 2014
εξυπακούεται φίλε φανούρη ότι ψηφίζω "φιλί και ηδονή" !
για την ακρίβεια δεν θέλω ουδεμία σχέση με το αντικείμενο
απόλαυσης, πέραν της διαδικασίας απόλαυσης, πόσο μάλλον
τοκετό και κύηση

ο διάλος να μας φυλάει απο τέτοια πράγματα Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2