Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τριτη 3 το απογευματακι και το "αμπε μπα μπλομ" μασαζογαμησι ή ενα γρηγοράκι εδειξε το δευτερο. Ηθελα στανταρ γυμνη πεολειχια απο καινουρια χειλακια και η αναζητηση με οδηγησε στην καινουρια κοπελα απο Πολωνια, την Αννα. Λεπτη και ψηλη κορμοστασια καρε μαλλακι μικρο βυζι και ομορφο γυρω στα 25 την εκοψα. Ευγενικη και λιγο ντροπαλη μαλλον δεν εχει "σπασει" ακομα. Μολις με ειδε να πληρωνω με κοιταξε απο πανω μεχρι κατω και χαμογελασε μαλλον σκεπτομενη οτι "παλι καλα θα με πηδηξει ενας ομορφος 40αρης και οχι κανα μπαζο λιγουρης πιτσιρικος" Αυτο εισεπραξα διαισθητικα και αποδεικτηκε και εμπρακτα στο δωματιο αφου το καθε αγγιγμα και φιλακι στο σωμα μου δεν εμοιαζε με πουτανας και ειναι και πολυ νεα στο επαγγελμα για να το βγαζει αυτο επαγγελματικα. Πολυ καλο καραμελωμα και πολυ αισθησιακη πιπα με cock worship υγρη και βαθεια αλλα οχι deepthroat (εχει σημασια να ξεχωριζουμε στις κριτικες το βαθυ στοματικο απο το λαρυγγωτο deepthroat). Αν δεν ειχε αυτο το ωραιο νεανικο σωματακι μπορει και να μη τη γαμαγα καθοτι λιγο κουρασμενος αλλα τελικα ενεδωσα σε πισοκολλητο (7/10) και ιεραποστολικο (7/10) οπου αφου κουραστηκα και μου ψιλοπεφτε της ειπα να με τελειωσει στο στομα. Και εκει αφου νομιζε λανθασμενα οτι με πιεζε να χυσω μου λεει "εγω παντως δε βιαζομαι" απολογητικα που μου εκανε εντυπωση εξου και ο τιτλος. Αριστο χυσιμο στο στομα οπου την προσταξα οταν τα ενιωσα να ρχονται να ρουφαει αργα αργα σε ολο το μηκος. Τελεια τα πηγε εκει η μικρη, εγω ενοιωσα τις βελονες στα αρχιδια και την χαλαρωση στους τετρακεφαλους μεχρι τις πατουσες γεγονος που με εκανε να μην αναπολησω το μασαζακι που δεν εκανα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού