Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη γύρω στις 10 το βράδυ στη Φυλής. Ερημιά... Κουρασμένος και από τη δουλειά...

Υπηρεσία στο συγκεκριμένο σπίτι η ξανθιά θεία με τα γυαλιά. Είχα καιρό να περάσω εκεί, παλιά ήμουνα πελάτης και είχε βαλθεί να με ξανακάνει η θείτσα...

Μας παρουσίασε τη Βαλέρια: μελαχρινή πιτσιρίκα Ρωσίδα, μέτριο πρόσωπο, αλλά ωραία μάτια (γαλαζοπράσινα μάλλον), βυζιά 2αρια στητά, κωλαράκι πεταχτό, μεσαίου αναστήματος, άσπρο καθαρό δέρμα, ωραίο σώμα γενικά, δηλαδή όχι υπερβολικά αδύνατη, γενικά ακριβώς όπως μου αρέσει...

Το δωμάτιο καθαρό όπως πάντα εκεί, στα 2-3 πιο καθαρά της περιοχής... Η κοπέλα ήρθε σχεδόν αμέσως, αφαίρεσε τις γόβες και το ροζ στινγκάκι που φορούσε και περίμενε να δει τι θα κάνω... Εγώ κουρασμένος, δεν έκανα κάτι, απλώς περίμενα. Ήρθε από πάνω μου και κάθισε, της έγλειψα λίγο τα όμορφα βυζάκια και εκείνη μου έπαιζε τον πούτσο και με κοίταζε...

Ωραία βυζάκια στητά, πολύ απαλό το δέρμα της και πολύ καθαρή κοπέλα, μύριζε όμορφα σε όλο της το σώμα, από λαιμό, μέχρι το μουνί...

Πέρασμα προφυλακτικού μετά τα φτωχά προκαταρκτικά, πίπα ρηχή, αλλά χωρίς δόντι, ασχολήθηκε αρκετά με το κεφαλάκι... Απλά αξιοπρεπής... Ως εδώ μέτριες εντυπώσεις...

Μετά ξαπλώνει, αρχίζω να τη φιλάω λίγο στο λαιμό στο στήθος και να πλησιάζω το μουνί. Το μουνί της καθαρό, χωρίς τρίχες, με σχετικά μεγάλα μουνόχειλα. Μόλις άρχισα να της το γλείφω εκείνη έκλεισε τα μάτια και αναστέναζε ήρεμα αρκετά αληθοφανώς... Μείναμε έτσι αρκετή ώρα (3-4 λεπτά), μου άρεσε που με κράταγε σφικτά και φαινόταν να της αρέσει...

Όση ώρα την έγλειφα, παρατήρησα και λίγο τα πόδια της: περιποιημένα νυχάκια, αλλά λίγο αξύριστα όταν πήγα να τα χαϊδέψω...

Ανασηκώνομαι για ιεραποστολικό και εκεί επιτέλους άρχισε να αποδίδει κάπως το κορίτσι: φιλάκια σε λαιμό, στήθος, γλείψιμο στις ρώγες, τρίψιμο με τα χέρια της, κάποια στιγμή με αγκάλιασε και με τα πόδια. Το μουνί της είχε αρκετά καλή αίσθηση, τη γάμησα αρκετή ώρα έτσι... (κάπου 4-5 λεπτά) Όταν κουράστηκα, ξάπλωσα, μου είπε αυτή για πισωκολλητό, αλλά βαριόμουνα, οπότε της είπα από πάνω όπου και ήρθε αδιαμαρτύρητα... 1-2 λεπτά σε αυτή τη στάση με φιλιά σε λαιμό και στήθος εκείνη. (Εγώ γενικά δεν πολύ-συμμετείχα, δεν είχα πολλές ορεξούλες για αγαπούλες.)

Τελικά είδα ότι δε θα τελειώσω, την έφερα δίπλα μου και την πιρφόρισα χωρίς να βγάλω το προφυλακτικό, ενώ εκείνη απλά ακούμπαγε πάνω στο στήθος μου το χέρι της και φαινόταν σχετικά κουρασμένη...

Με το που τελείωσα, φιλί δίπλα στο στόμα μου, ένα τρυφερό χάδι στο πόδι μου και πετάγεται να φύγει, ζητώντας μου συγγνώμη, επειδή είχε κόσμο. Χρόνος στο δωμάτιο γύρω στα 15 λεπτά, αρκετά καλά για αυτό το σπίτι.

Η τσατσά έξω δεν ενόχλησε, παραδέχτηκε ότι δεν το έκανε ώστε να με κερδίσει πάλι σαν πελάτη, να δω ότι είναι καλή η κοπέλα...

Όσο για την κοπέλα, σαν αύρα μου έβγαζε κάτι καλό (ό,τι γράφω και στον τίτλο) , μου άρεσε που ήταν αληθινή στο δωμάτιο και όχι μηχανική... Και ήταν και αρκετά γλυκιά "για Ρωσίδα". Πέρασα καλά γενικά, θα ξαναπάω μάλλον... Αλλά έχω ξαναπεί ότι δεν είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός, ένα όμορφο πρόσωπο, ένα σώμα με καμπύλες, διάθεση για "νορμάλ" σεξ και καθαριότητα από την κοπέλα αρκούν.

Και όπως έχω ξαναπεί, αρκεί να το παίξεις λίγο δύσκολος στο να μπεις, και ούτε η τσατσά ενοχλεί και η κοπέλα θα δώσει το 100% για να σε κερδίσει. Ούτε εξτραδάκια, ούτε δημόσιες σχέσεις χρειάζονται απαραίτητα...

Να περνάτε καλά και να προσέχετε που δίνετε τα λεφτά σας, συνάδερφοι... Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού