Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χειμωνιατικο απογευμα το χθεσινο και εκει που παρακολουθουσα τα κυριακατικα παιχνιδια της superleague μου ηρθε μια διαθεση για καλτ βολτουλα στους βρωμερους δρομους του μεταξιου.Ο καιρος καπως ''γεματος'' αλλα δεν με σταματησε,καβαλησα τη μηχανη μου και ξεκινησα για τη πορνοβολτα μου.

Οι δρομοι του μεταξιου γεματοι απο πιτσιρικαδες που ειχαν ορεξη για καυλαντα και απο πακια που απλα εμπαιναν στο μαγαζια για να κανουν ματι κανα κωλαρακι και κανα βυζακι.Το επιπεδο αρκετα χαμηλο θα ελεγα και η βρωμα στα σπιτια ηταν τρομερη.Καποια στιγμη εφτασα και στο συγκεκριμενο οικο.Απο θεμα καθαριοτητας καλα φαινοταν,λιγος κοσμος στο σαλονι και μας παρουσιαζεται η Φωτεινη.Ξανθια με αρκετα καλο κορμι για την ηλικια της και παντα ορεξατη.

Μιας και δεν ειμαι συχνα στους μεταξενιους δρομους ηθελα να πιασει τοπο το 10αρικακι μου και χωρις να το σκεφτω το εδωσα στη τσατσα αφου οι υπολοιποι συναγωνιστες αποχωρησαν.Μπηκα στο καθαρο για τα δεδομενα του μεταξιου δωματιο,το σεντονι ηταν καθαρο το δωματιο μυριζε ομορφα και υπηρχε κρεμοσαπουνο και χαρτι.

Εβγαλα τα ρουχα μου τα ακουμπησα στη καρεκλα και μετα απο 4-5 λεπτα η Φωτεινη εκανε την εμφανιση της στο δωματιο.Τα ειπαμε λιγακι και αμεσως επεσε πανω μου.Αρχισε να τριβεται πανω μου προκλητικα και δεν αργησε να με καυλωσει η ολη φαση.Περασμα καποτας και αμεσως αρχισε μια ωραια τσιμπουκαρα με τα δικα της κολπα.Στηριχτηκε στα ποδια μου και μου εκανε τσιμπουκι κατακορηφα,μετα κατεβηκε και συνεχισε τη πιπα της ενω εκανε και ενα ομορφο περασμα απο τις μπαλες μου οπου τις ρουφηξε αριστα.

Στη συνεχεια με καβαλησε χωρις να με ρωτησει αναποδα και χτυπιοταν στο καυλι μου.Χτυπιοταν με μανια και αισθανομουν το τελος να πλησιαζει γι αυτο της ζητησα να γυρισουμε στα 4.Ομορφο στησιμο,στην αρχη ξεκινησα αργα και στη συνεχεια τη σφυροκοπησα με μανια.Μετα απο 3-4 λεπτα σε αυτη τη σταση μου ζητησε να γυρισουμε ιεραποστολικα οπως και εγινε.Ανοιξε καλα τα ποδια της και το μπασιμο γινοταν αριστα.Το τελος δεν αργησε να ερθει.

Σηκωθηκαμε η Φωτεινη πηγε στο νιπτηρα και εγω εβγαλα τη καποτα και τη πεταξα στα σκουπιδια.Για να με χαιρετησει μου τον πηρε λιγο στο στομα ετσι και μου ειπε να ξαπερασω συντομα για να περασουμε και παλι καλα.Τιμια καταθεση στη παντα τιμια Φωτεινη.Οι αφραγκιες με οδηγησαν στο μεταξι αλλα το 10αρικο ηταν τιμιο και ισαξιο 20ρικου με τη συγκεκριμενη γυναικα.

Στο δωματιο εμεινα γυρω στα 14 λεπτα,η τσατσα δεν χτυπησε πορτα και τουλαχιστον δεν εκανα κατι αλλο για να καταλαβω οτι φωναξε τη κοπελα.Η Φωτεινη δε βιαζοταν καθολου παντως.Αριστα στο παρκινγκ λογω μηχανης!

Καλα πορνογαμησια σε ολους!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού