Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας να καταθέσω σε κοπέλα του χώρου κάτι περισσότερο από δύο εβδομάδες, τον τελευταίο καιρό στριφογυρνούσε στο μυαλό μου η ιδέα να το κάνω πράξη μια απ' αυτές τις μέρες, κάτι που έγινε εν τέλει νωρίτερα απ' ό,τι υπολόγιζα. Κυριακή βράδυ λοιπόν και όντας ελαφρώς χολωμένος από κάποιο προσωπικό ζήτημα και καβλωμένος παράλληλα, είχα τεράστια ανάγκη να "αδειάσω" με αποτέλεσμα ενώ συνήθως προγραμματίζω τις επισκέψεις μου, η συγκεκριμένη επίσκεψη στη Σοφία στο Βέργας 3 να αποφασιστεί εντελώς αυθόρμητα και να γίνει σε ανύποπτο χρόνο. Η επιλογή της κοπέλας φυσικά δεν ήταν καθόλου τυχαία, αφού την είχα σταμπάρει σε μπουρδελότσαρκα στην οδό Λιοσίων και τις πέριξ οδούς πριν λίγο καιρό και την είχα βάλει στα υπ' όψιν καθώς αφ' ενός ήταν ό,τι πιο αξιόλογο συνάντησα στην εν λόγω περιοχή μετά φυσικά απ' τη γυναικάρα τη Σόνια στο ακριβώς διπλανό σπιτάκι (Βέργας 6Α), αφ' ετέρου μου είχε κάνει πολύ θετική εντύπωση το σαλονάρισμά της και η διάθεσή της σ' αυτό. Για να μην μακρηγορώ λοιπόν, η επίσκεψη έγινε Κυριακή βράδυ στις 23:30 ακριβώς. Parking πανεύκολα έξω ακριβώς απ' το σπιτάκι της Σοφίας. Μπαίνω στο σαλόνι και αντιλαμβάνομαι ότι η επιλογή της μέρας και της ώρας αποδείχτηκε σοφή: Ουδείς στην αναμονή, τα δωμάτια άδεια και κατάλαβα ότι θα ήμουν ο τελευταίος πελάτης μιας και το μπουρδελάκι έκλεινε τα μεσάνυχτα. Τσατσά δεν εμφανίστηκε, παρά μονάχα η Σοφία την οποία τρόμαξα να τη γνωρίσω καθώς έχει αλλάξει τα μαλλιά της κάνοντάς τα κόκκινα και κοντά με μοντέρνο υποτίθεται χτένισμα (προσωπικά τα βρήκα χάλια, προτιμούσα χίλιες φορές το καρέ που είχε μέχρι προσφάτως). Παράλληλα φορούσε ένα πουτανιάρικο κορμάκι που άφηνε να φανεί το μεγάλο - πλην πεσμένο - στήθος της (θα προβώ σε αναλυτική περιγραφή της αργότερα). Το μόνο που με προβλημάτισε ήταν ότι δε μου φάνηκε το ίδιο πρόσχαρη όπως τις προηγούμενες μια - δυο φορές που την είχα πετύχει σε μπουρδελότσαρκές μου, ίσως να βαριόταν κιόλας λίγο λόγω της μέρας και της ώρας. Παρ' όλ' αυτά επειδή είχα πάει πολύ καβλωμένος με την πάρτη της και κατόπιν συνεννόησης μαζί της ότι δε θα είναι βιαστική, αφού πέρασα στο πρώτο δωμάτιο αριστερά της έδωσα το προβλεπόμενο 20άρικο και μου έδωσε χρόνο να ξεντυθώ. Το δωμάτιο εξαιρετικό για δωμάτιο μπουρδέλου, στα γνωστά επίπεδα των ανακαινισμένων σπιτιών της οδού Βέργας η οποία εξακολουθεί να είναι μια κλάση πάνω απ' τη Λιοσίων και τους υπόλοιπους δρόμους της περιοχής, ως προς τους χώρους τουλάχιστον. Μεγάλο κρεβάτι με όχι γλίτζικα σεντόνια, κομοδίνο, καλόγερος για τα ρούχα, νιπτηράκι με σαπούνι, χαρτί και βάθρο στην περίπτωση που κάποιος δε θέλει να πλύνει μόνο τα χέρια του και επιπλέον μωρομάντηλα, κομπλέ δηλαδή. Μετά από λίγη ώρα μπήκε η Σοφία στο δωμάτιο ελαφρώς αμήχανη. Ας προβώ εδώ σε μία πλήρη περιγραφή της: Ρωσίδα MILF 45άρα με αρκετές ατέλειες, λόγω ηλικίας προφανώς, στο σώμα της η οποία όμως βγάζει κάτι το καβλωτικό σε σχέση με τις υπόλοιπες ώριμες της περιοχής. Πρόσωπο συμπαθητικό για την ηλικία της. Στήθος μεγάλο και απολαυστικό 3,5άρι εντελώς πεσμένο, κάτι όμως το οποίο δεν είναι δυνατόν να "χαλάσει" έναν βυζόφιλο καθώς το μέγεθός του είναι τέτοιο που τη δουλειά του την κάνει μια χαρά. Απ' τη μέση και κάτω τα χαλάμε λιγάκι καθώς το σώμα της Σοφίας είναι λίγο ατσούμπαλο, χωρίς όμως να μπορεί να ισχυριστεί κάποιος ότι έχει περιττά κιλά. Ξεικινάμε να χαϊδευόμαστε με τη Σοφία ανταλλάσσοντας κοπλιμέντα εκατέρωθεν, αμέσως μετά αρκετά παθιάρικα γλωσσόφιλα με την κοπέλα να κάνει κανονικότατες παλμικές κινήσεις με τη γλώσσα της μέσα στο στόμα μου και να με τρελαίνει και αμέσως μετά της κατεβάζω το κορμάκι για να παίξω με το μεγάλο στήθος της ξεκινώντας να πιπιλώ τις ρόγες της, στην αφή είναι απολαυστικότατο. Εκείνη με τη σειρά της αρχίζει να μου τον παίζει πάνω από το σλιπάκι το οποίο δεν είχα βγάλει μέχρι εκείνη τη στιγμή και ανασηκώνει το κορμάκι με τρόπο ώστε να φανεί το ωραιότατο μουνάκι της. Της ζητάω να ξαπλώσει και αρχίζω να ασχολούμαι ώρα πολλή με το στήθος της χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας από μεριάς της ούτε για ζουλήγματα, ούτε για τίποτα. Αρχίζω να της γλείφω τις ρόγες και αφού της βγάζω εντελώς το κορμάκι αρχίζω να κατεβάζω τη γλώσσα μου όλο και χαμηλότερα φτάνοντας τελικά στα μουνόχειλά της και αρχίζω να τη γλείφω. Το μουνάκι της ήταν αρκετά καθαρό (αν και όχι μυρωδάτο), το μόνο που με χάλασε είναι ότι έχει πολύ μικρά μουνόχειλα και κλειτορίδα αλλά αυτό είναι και θέμα προσωπικού γούστου του καθενός. Η ανταπόκρισή της στο γλείψιμο από μεριάς μου θετικότατη και αληθινή κατά τη γνώμη μου, τρελαινόταν ιδιαιτέρως όταν έβαζα δύναμη στη γλώσσα. Όντας καβλωμένος της ζήτησα αμέσως μετά πριν ανταποδώσει το γλείψιμο να κάνουμε ένα ισπανικό χωρίς καπότα, όπως και έγινε με εκείνη καθιστή στο κρεβάτι και εμένα όρθιο, χάρμα οφθαλμών οι βυζάρες της σ' αυτήν τη στάση και γενικά στο ισπανικό το "έχει". Κατόπιν πέρασε λαστιχάκι και με εμένα ξαπλωμένο ξεκίνησε μια ικανοποιητικότατη πίπα στην οποία έγλειφε και τα μπαλάκια και γενικά όλη την πέριξ περιοχή, την απόλαυσα. Στη συνέχεια και έχοντας ήδη αφιερώσει αρκετό χρόνο στα προκαταρκτικά περνάμε στο σκληρό ροκ με πρώτη στάση το ιεραποστολικό με πολύ καλή συμμετοχή από μεριάς της. Αμέσως μετά της ζήτησα να ανέβει αυτή από πάνω προκειμένου να μπορώ να παίζω με το μεγάλο στήθος της ενώ εκείνη θα χτυπιέται όπως και έγινε, παράλληλα ανταλλάξαμε και αρκετά γλωσσόφιλα σ' αυτήν τη στάση, γενικά δε διαμαρτύρεται για το ο,τιδήποτε η συγκεκριμένη κοπέλα. Τελευταία στάση όπου επήλθε και η κατάθεσις ήταν πισωκολλητό στα 4 όπου επέδειξε τρομερή αντοχή στο σφυροκόπημα, την κάρφωνα με όλη μου τη δύναμη κι αυτή φώναζε με βαριά ρώσικη προφορά "σκίσε μου το μουνί", "δώσ' τα όλα" κ.λπ. μέχρι που ήρθε το τέλος. Λαχανιασμένος και ξεθεωμένος σηκώθηκα να πλυθώ και αφού κι η Σοφία σκουπίστηκε με μωρομάντηλα και ντύθηκε, βγήκε απ' το δωμάτιο δίνοντάς μου για μια ακόμη φορά δυο παθιάρικα γλωσσόφιλα. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 15' - 20' επειδή τόσο έκανα για να τελειώσω, χωρίς καμία ένδειξη βιασύνης ή ξεπέτας από μεριάς της. Μετά από λίγο βγήκα κι εγώ απ' το δωμάτιο και περάσαμε την πόρτα του μπουρδέλου ταυτόχρονα με τη Σοφία που σχόλαγε εκείνη την ώρα. Συμπερασματικά η σχέση απόδοσης/τιμής είναι προφανώς θετική στην περίπτωση του εν λόγω ρωσικού MILF, παρότι έχει σ' ένα βαθμό την κρυάδα που έχουν οι περισσότερες Ρωσίδες είναι εξαιρετικά φιλότιμη με μεγάλες αντοχές στο γαμήσι και δε λέει όχι σε τίποτα, το μόνο θεματάκι είναι η εμφάνισή της όπου είναι ενδεικτική των χρόνων που κουβαλάει στην πλάτη της αλλά παρ' όλ' αυτά όπως προανέφερα αφ' ενός έχει κάτι το καβλωτικό πάνω της, αφ' ετέρου είναι ένα σκαλοπάτι πάνω από όλα τα MILFS και τις ώριμες της περιοχής της οδού Λιοσίων και υπολείπεται μόνο απ' τη Σόνια σε παρουσιαστικό. Αυτές οι εντυπώσεις μου απ' τη Σοφία, πιθανότατα θα ξανατιμηθεί στο μέλλον καθώς το γαμήσι μαζί της είναι σίγουρα ευεργετικό...

Υ.Γ.: Η βαθμολογία για την τσατσά είναι ενδεικτική με βάση το μέσο όρο των υπολοίπων στοιχείων του πίνακα καθώς δεν εμφανίστηκε ποτέ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.599
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2014
Και παλι αρνητικη απο μενα για να μαθεις να βαζεις παραγραφους.
Μην εισαι "τσακωμενος" με το enter.

Tετοια κείμενα-σεντονια, χωρις παραγραφους ειναι ΠΟΛΥ κουραστικα και απλα δεν τα διαβαζω !!!!!!
04 Φεβρουαρίου, 2014
απλα "κλαιω" με αδεκαστο ινδιανο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2