Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωι Σαββατου γυρω στις 12 στοχευμενη καταθεση στην Τζουλιανα στο Φ69Α για να μπει καλα ο μηνας Κατσικογάμης .Την συγκεκριμενη την ειχα δει παλαιοτερα και δεν με ειχε ξετρελανει εμφανησιακα για να πω την αληθεια αλλα όταν εψαξα στις κριτικες να δω τι ρολο βαραει ειδα πολύ καλα λογια απ τους συναγωνιστες και ετσι την ειχα στο στοχο καιρο τωρα.Τεσπα φτανω Φυλης παρκαρω και ανεβαινω στον οικο.Η κοπελα ηταν δωματιο και περιμενα να βγει.Οταν βγηκε ειδα ότι οντως δουλευε αυτή και ετσι εδωσα το μπλε και μπηκα στο δωματιο.Τζουλιαννα λοιπον 22χρονων,1.60 υψος περιπου,καλο βυζι,κωλαρακι με πιασηματα,μετρια φατσα θα ελεγα αλλα συμπαθητικη,ξανθο μαλλι και καταγωγή αν και δεν μου ειπε μαλλον Αλβανια.Απο υπηρεσίες κανει πρωκτικο,69,ελ.στοματικο όχι τελειωτικο όμως κλπ .Η κοπελα ηρθε στο δωματιο αφου τελειωσε με προηγουμενο συναγωνιστη.Μπηκε μεσα γελαστη και ομιλιτικη και μου ζητησε συγνωμη που αργησε.Της ειπα οκ δεν πειραζει και ξεκινήσαμε στα ορθια τα προκατ.Εγω την χουφτωνα και την φιλαγα στα βυζια και αυτή επισης ανταπεδιδε με γλυψιματα κλπ.Μετα με πεταξε στο κρεβατι και ορμησε πανω μου φερνοντας τις βυζαρες της στην μουρη για να τα γλείψω Γλώσσα .Το γλυψιμο συνεχιστηκε και από μερους της από πανω μεχρι κατω (ρογες,κοιλια,αρχειδια)...Μετα ξαπλωσε αυτή και την αρχισα εγω στο γλυψιμο(όλα εκτος μουνιου).Φαγαμε αρκετη ωρα στα προκατ. μεχρι που εφτασε η στιγμη της πιπας.Με ρωτησε με η ανευ ειπα με και αφου το εβαλε με το στομα ξεκινησε με καλο ρυθμο όχι όμως ιδιαιτερο βαθος μεχρι την στιγμη που με τα χερια μου την οδηγησα λιγο πιο μεσα.Στο σεξ ξεκινήσαμε ιεραποστολικα από μουνι σε πολύ θερμο κλιμα με φιλια,δαγκωματα εκατέρωθεν και καποια φιλια και στο στομα στη συνεχεια(όχι γλωσσο).Καποια στιγμη μου ηρθε η ορεξη να παρω κωλαρακι ετσι σταματαω με ρωτάει αν θελω να την παρω όπως ημασταν απ τον κωλο αλλα εγω προτιμησα την τετρακινηση.Η εισοδος ηταν ευκολη η αισθηση καπως ελαστικη αλλα αντεχε στο δυνατο σφυροκόπημα χωρις να δυσανασχετεί καθολου παρα μονο να με κοιταει καυλωτικα απ τον καθρευτη και να λεει καυλολογα.Με αυτά και μ'αυτα καποια στιγμη ηρθε το τελος πανηγυρικα εντος κωλου.Μια δυο κουβέντες και αποχωρηση της κοπελας απ το δωματιο.Παραμονη στο δωματιο πανω από 12 λεπτα καμια ενοχληση απ την τσα2 και γενικα ένα τιμημενο 20αρι το οποιο θα ξανακαταθεσω πολύ συντομα στην Τζουλιανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού